Х'ю Джекман відмовився грати великого Гудіні

Ще в 2008 році стало відомо про підготовку нового бродвейського мюзиклу про життя великого ілюзіоніста Гаррі Гудіні. За ці 5 років кардинально змінився склад учасників, режисерів і сценаристів. Додатково до всього грати головну роль відмовився актор Х'ю Джекман .

Повідомляється, що Джекману просто не вистачає часу, щоб приділити достатньо вн Іман підготовці цієї ролі, хоча сам він в захваті від ідеї мюзиклу про Гудіні. Х'ю залишив команду постановників з побажанням їм зробити щось видатне.

Раніше проект покинув і сценарист Аарон Соркін, який працював над фільмом «Соціальна мережа» і виявився теж дуже зайнятий іншими роботами - фільмом про Стіва Джобса і серіалом «Новини».

Зараз в команді мюзиклу «Гудіні» залишився композитор Стівен Шварц, режисер Джек О'Брайен і невідомий сценарист.

Актор Х'ю Джекман вже грав в декількох мюзиклах, таких як «Хлопчина з країни Оз», за що в 2004 році отримав головну театральну нагороду США «Тоні», і «Знедолені», де зіграв каторжника Жана Вальжана з роману Віктора Гюго.