Центр сучасної культури Гараж

телефони

+7 495 645-05-20

Відгуки про музеї

До цього місця ще ніхто не встиг залишити відгук. Жодного прихильника чи критика!

опис

«Гараж» - це музей сучасного мистецтва, який до 2014 року був відомий відвідувачам як центр сучасної культури. Засноване Дариною Жуковою в 2008 році, це незвичайне заклад являє собою не має аналогів філантропічної організацію, діяльність якої цілком спрямована на розвиток багатогранного сучасного мистецтва і сучасної культури. В даний час це один з найбільших виставкових просторів столиці.
Основна мета музею - познайомити публіку з найцікавішими творами сучасних художників і представити її увазі найбільш цінні матеріали з історії мистецтва. Архів музею «Гараж» - це одне з найбільших у світі зібрань, цілком і повністю присвячених вивченню найважливіших процесів, які відбувалися в мистецтві з середини п'ятдесятих років минулого століття і до наших днів.
Широка програма музею включає в себе не тільки виставкову, але і видавничу, наукову і освітню діяльність. Такий підхід дозволяє в повній мірі відобразити найактуальніші процеси, що відбуваються в сучасній культурі - проводяться в стінах цього унікального музею численні виставки та захоплюючі освітні заходи незмінно збирають величезну кількість гостей.

Центр сучасної культури Гараж на мапі

Популярні у користувачів

Збірки цікавих місць і подій від Каблукі.ру