В "Зарядье" покажуть рідкісні пейзажі із запасників Третьяковської галереї

Фото: портал мера і уряду Москви

На першій художній виставці в "Зарядье" покажуть рідко виставляються картини із запасників Третьяковської галереї. Про це повідомляє офіційний портал мера і уряду Москви.

Виставка "Зображуючи Росію. Пейзажний живопис із зібрання Третьяковської галереї" стартує в парку 6 вересня. Глядачі побачать 55 полотен 36 російських художників. Вони зможуть простежити еволюцію російського пейзажу на рубежі XIX і XX століть.

Гендиректор Третьяковської галереї Зельфіра Трегулова зазначила, що в запасниках музею зберігається "неабияку кількість творів неймовірної сили естетичного впливу". За її словами, вони дуже важливі для розуміння процесів, які ніколи не показували в залах Третьяковки.

В експозиції буде кілька розділів: "Столиця", "Досліджуючи країну", "Традиція і казки", "Час, вперед", "В природі нічого не змінюється" і "В області вічної криги".

Відвідувачам парку покажуть роботи Олексія Саврасова, Василя Перова, Бориса Кустодієва, Наталії Гончарової, Костянтина Юона, а також твори менш відомих майстрів.

У розділі "Столиця" будуть представлені зображення Москви від початку ХIX до кінця ХХ століття, в тому числі "Боярська майданчик в Кремлі" Федора Алексєєва. У залі "Досліджуючи країну" гості побачать пейзажі Ісаака Левітана, Костянтина Коровіна та Іллі Остроухова.

Розділ "В області вічної криги" познайомить москвичів з творчістю першого живописця Арктики Олександра Борисова. Також на виставці буде працювати інтерактивний гід-проекція, завдяки якому відвідувачі зможуть дізнатися про авторів та їх роботах.

Поділитися в соціальних мережах: