«Т» і Нова Третяківка. Один з головних музеїв країни провів ребрендинг

Фокус повинен бути на відвідувача, сказали в Третьяковській галереї, яка представила новий фірмовий стиль. Business FM з'ясувала, які зміни відбулися Фокус повинен бути на відвідувача, сказали в Третьяковській галереї, яка представила новий фірмовий стиль

Фото: Сергій Фадеічев / ТАСС

Третьяковська галерея провела ребрендинг. Музей представив новий фірмовий стиль, оновив сайт, а також перейменував будівлю галереї на Кримському валу - тепер воно буде називатися Нової Третьяковкою.

Всі зміни проходять в рамках концепції розвитку до 2025 року. За цей час планується об'єднати будівлі в Лаврушинському провулку, на Кримському Валу і будинків-музеїв художників під єдиним музейним брендом.

Колишній логотип зі словами «Третьяковська галерея» і зображенням будівлі музею запропонували замінити на логотип у вигляді літери «Т», яка може трансформуватися в різні елементи фірмового стилю.

У 2016 році будівлю Третьяковки на Кримському валу стало культурним центром столиці. Виставку Валентина Сєрова побачили більш 485 тисяч чоловік. Також її відвідав Володимир Путін. Черги до галереї досягали півкілометра. А влітку другу хвилю ажіотажу створив Іван Айвазовський, чию виставку відвідали 600 тисяч чоловік. Тоді керівництво галереї ввело квитки по сеансах.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Ru в ваші джерела новин?