Офіс тижні (Петербург): Музей і галереї сучасного мистецтва «Ерарта»

1. «Ерарта» - музей сучасного мистецтва
«Ерарта» - музей сучасного мистецтва
Метраж: 880 кв. м
Поверхів: 2
Співробітники: понад 70 осіб

Будівля, в якому знаходиться музей сучасного мистецтва «Ерарта», було побудовано в 1951 році і в радянські роки в ньому розташовувався Всеросійський НДІ синтетичного каучуку імені С. В. Лебедєва. «Ерарта» відкрилася в 2010 році, до цього тут два роки йшов капітальний ремонт.

Основні офісні приміщення знаходяться на другому поверсі. Частина робочих місць розмістили у відкритому просторі, частина - в окремих суміжних кабінетах з прозорими стінами. На другому поверсі працюють арт-менеджери, дизайнери, логісти, комерсанти, тут же знаходиться шоу-рум для перегляду картин. На четвертому поверсі розташований другий офісне приміщення: приймальня з кабінетами керівництва і конференц-зал.

Картини на офісних стінах музею - це wall art, виконаний за спеціальною технологією. Картина, її фрагмент, або навіть скульптура можуть бути відскановані, їх зображення оцифровані, збільшені, надруковані на будь-яких поверхнях без втрати якості. Автор робіт, взятих за основу wall art на другому поверсі - Юрій Сичов, а на четвертому - В'ячеслав Михайлов. У конференц-залі висять картини Михайла Іванова.

2-й ПОВЕРХ