Кращі музеї і художні галереї Парижа

Пост від: Jazz Tour на 02.03.2018 в Головна сторінка , Наші поради Коментарі до запису Кращі музеї і художні галереї Парижа відключені 546 перегляди

Мало хто світові столиці можуть зрівнятися з одержимістю Парижа мистецтвом і культурою, адже тут знаходиться більше 200 унікальних оазисів культури, на будь-який смак. Від чудового Музею Орсе до все ще спірного Центр Помпіду, в Парижі безумовно кращий вибір музеїв і галерей.

Музей Орсе (Musée d'Orsay)
Справжній рай для любителів французького мистецтва 19-го століття, Музей Орсе, є домом для найважливішою колекції картин імпресіоністів і постімпресіоністів в усьому світі, тут красуються в тому числі і шедеври Сезанна, Моне і Гогена. Розташоване на колишньому залізничному вокзалі Gare d'Orsay, виставковий простір Beaux Arts також привабливо. Відкрито щодня 09: 30-18: 00; Четвер 09: 30-21: 45. Закрито по понеділках.

Лувр (Musée du Louvre)
Щоб побачити лише дещицю з 35 000 творів мистецтва зберігаються і експонуються в Луврі, потрібно вибрати і момент, і напрямок. Для деяких це такі імениті пам'ятки, як «Венера Мілоська» та «Мона Ліза». Для інших це шедеври Рембрандта і Мікеланджело. Незалежно від того, що ви оберете, ви можете легко пройтися по всьому світу за допомогою квитка на весь день. Відкритий щодня 09: 00-18: 00; середа і п'ятниця 09: 00-21: 45. Закрито по вівторках.

Центр Помпіду (Centre Pompidou)
Зовнішній вигляд «Центру Помпіду» вселяє двоякі почуття. Але його сильні експозиції «найвищої якості» все ще викликають захоплені реакції. Не дивно, що це одне з найбільш відвідуваних культурних місць у Франції. У комплексі є не тільки музей сучасного мистецтва, а й театр, кінотеатри, існує календар тимчасових виставок, а також ресторан на даху з захоплюючими видами. Відкрито з понеділка по понеділок 11: 00-22: 00; закритий по вівторках.

Музей Родена (Musée Rodin)
Розташований у величному готелі Biron, музей Родена є одним з найпривабливіших музеїв Парижа. Нововідкритий в 2015 році після капітального ремонту особняк 18-го століття є домом для всієї колекції скульптора, включаючи такі шедеври, як «Ворота пекла» і «Поцілунок», а також ландшафтні алеї та доріжки. Відкрито вівторок-неділя 10: 00-17: 45; закритий по понеділках.

Музей Arts et Métiers
Цей музей міг би стати музеєм декоративно-прикладного мистецтва, але Arts et Métiers насправді є одним з кращих в Європі музеєм науки і техніки. Незрозумілі гаджети, механічні дивацтва і наукові інструменти ... в тому числі моноплан Луї Блеріо і оригінальний маятник Фуко - це місце обов'язково варто відвідати, якщо ви в Парижі з дітьми, їм буде цікаво! Відкрито вівторок-неділя 10: 00-18: 00; Четвер 10: 00-21: 30; закритий по понеділках.

Музей декоративно-прикладного мистецтва (Arts Décoratifs)
Шанувальники мистецтва дизайну виявлять в цьому музеї три різні колекції. У розділі «Основні декоративні мистецтва» представлені меблі, шпалери, кераміка, вироби зі скла і предмети мистецтва від середньовіччя до наших днів, в той час як інші колекції насичені рекламою, модою, текстильними штучками. Відкрито вівторок-неділя 11: 00-18: 00; закритий по понеділках. Метро: Palais Royal Musée du Louvre

Музей дю Бранлі-Жак Ширак (Branly-Jacques Chirac)
Цей вражаючий музей розташований в п'яти хвилинах ходьби від Ейфелевої вежі, і вміщує понад 300 000 творів традиційного мистецтва з Африки, Азії, Океанії, Північної і Південної Америки. У колекції представлено чудове різноманітність предметів мистецтв, від церемоніальних головних уборів і розмальованих масок до текстилю інків і мистецтва австралійських аборигенів. Відкрито: вівторки, середа і неділя 11: 00-19: 00; четвер, п'ятниця і субота 11: 00-21: 00. Закрито по понеділках.

Національна галерея (Grand Palais)
Одне з найбільших виставкових просторів в Парижі, Grand Palais був спочатку побудований в 1900 році для універсальних експозицій, і має найбільшу скляний дах в Європі. Тут проводяться великомасштабні виставки тривалістю від трьох до чотирьох місяців, остання з таких експозицій включає в себе вражаючу колекцію прикрас і велику ретроспективу мексиканського мистецтва. Час роботи варіюється; закритий у вівторок. Метро: Champs-Élysées-Clemenceau

Музей Моне (Marmottan Monet)
Цей шикарний художній музей, розташований у колишньому мисливському будиночку, і сам є домом для найбільшої в світі колекції творів Моне, а також картин Піссарро, Дега, Ренуара та інших сучасників. Основним моментом є однойменний твір імпресіоністичного руху «Враження. Сонце, що сходить », а також серія« Узбережжя Нормандії »і численні картини саду Живерні. Відкритий щодня 10: 00-18: 00; Четвер 10: 00-21: 00. Метро: La Muette