Галерея японського мистецтва Kasugai приєдналася до The Luxury Network

Галерея Kasugai вступає до Альянсу The Luxury Network Russia

Галерея Kasugai вступає до Альянсу The Luxury Network Russia.

Колекція KASUGAI представлена ​​в двох галереях, розташованих в центрі Москви і Санкт-Петербурга. «Перлинами» колекції є антикварні раритети і предмети музейного значення. Також Галерея серйозно співпрацює і з сучасними японськими майстрами, чиї твори також відрізняються високою художньою цінністю і неповторною естетикою.

Історія
Японські мечі послужили тими предметами, що поклали початок колекції Галереї в 2006-2007 роках. І багато в чому саме особисте знайомство власника Галереї з ковалями - представниками відомих династій, де мистецтво кування меча передається з покоління в покоління, послужило тим імпульсом, що згодом привів до народження Галереї.

Ще один напрям, представленим нами в Росії, стала авторська кераміка сучасних японських майстрів-керамістів, що володіють власним унікальним стилем. У 2007 році в Петербурзі була підготовлена ​​і проведена виставка робіт авторської кераміки майстра Като Кобе.

Далі в орбіту взаємин потрапили відомі галереї Токіо і Кіото, познайомили нас з антикварним світом Японії, і з тих пір колекція Галереї постійно поповнюється, оновлюється, поєднуючи кращі зразки як сучасного, так і антикварного світу мистецтва Сходу.

Можна сказати, що лише до 2013 року збори всіх наших арт-об'єктів оформилося в повноцінну Галерею, і отримало своє ім'я ... З цього періоду і починається наша новітня історія ...

Філософія

KASUGAI - це японське слово, яке прийшло зі світу будівництва і архітектури, і що означає «скріпляє деталь». У сучасній Японії термін знайшов більш широкий метафоричний сенс: «Касугаї» - це незримий зв'язок між людьми, поколіннями, знаковими речами.

Це поняття взаємозв'язку стало визначальним для нас і заклало основу філософії бренду. Галерея Касугаї робить ставку на унікальність майстрів і їх робіт (як минулого, так і сучасності), на їх здатність передати спадкоємність часів, зв'язок між традиційними цінностями і сучасністю.

І відображення зв'язку з цим ми бачимо в загальних рисах, властивих арт-об'єктів нашої колекції, таких як: гармонія, поєднання вишуканої простоти і стриманою розкоші і досконале втілення.

колекція
Центром колекції Галереї Касугаї є предмети військового спорядження та амуніції японських воїнів-самураїв: мечі, цуба, підставки під мечі, шоломи, стремена, аксесуари військового побуту. Ці предмети - найкраще відображення всіх занять, знань, прагнень, які супроводжували стан самураїв.
Гідне розвиток і логічне продовження колекції - предмети декоративно-прикладного мистецтва, що свідчать про рівень культури, освіти та уподобання японської знаті.

Дізнайтеся більше за посиланням: www.kasugai.ru