Будівля Третьяковської галереї на Кримському Валу стало "Нової Третьяковкою"

Фото: m24.ru/Александр Авілов

Третьяковська галерея представила новий фірмовий стиль, сайт і назва будівлі музею на Кримському Валу. Тепер це "Нова Третяківка", передає телеканал "Москва 24" .

За словами директора музею Зельфіри Трегулова, офіційна назва "Третьяковська галерея на Кримському Валу" - довге і не відбивається в свідомості, тому його вирішили замінити. На англійській мові воно буде звучати як New Tretyakov.

Вона зазначила, що ребрендинг провели в рамках концепції розвитку галереї до 2025 року. У програмі розвитку сформульована важлива тема - на чільне місце майже у всіх сферах діяльності галереї поставлені інтереси відвідувачів.

"Ми розуміємо, що публіка змінилася, у неї інші очікування і вимоги, і спілкування з нею, світом і ЗМІ неможливо в рамках існуючого бренду. Тому ми прийняли рішення почати цей процес", - сказала Трегулова.

Новий логотип музею буде виконаний у вигляді букви "Т" замість слів "Третьяковська галерея" на тлі "васнецовского фасаду". Таке рішення прийняли через те, що він повинен містити відсилання не тільки до історичної будівлі в Лаврушинському провулку, а й до всього музейного комплексу.