Куди піти в Херсоні на вихідних 12-13 грудня

11 грудня 2015 року.

Відкривається сезон зимових свят. Цими вихідними, 12-13 грудня, настає перший з них - День Святого Андрія. На наступних - День Святого Миколая. А за ними незабаром і Різдво з Новим Роком. Завтра буде дуже насичений подіями і заходами день, як і вихідні в цілому. Куди піти в Херсоні на вихідних 12-13 грудня, читайте в нашій добірці заходів.

12 грудня

10.00 - Безкоштовне заняття в Школі леді і джентльменів на Таврійському. Тема: "Я загубився. Що робити ?!"
Місце проведення: вул 49 Гвардійської Дивізії, 22а, ДРЦ "Острів скарбів", студія творчості та раннього розвитку "Талантіно".
11:00 - 18:00 - Перший урбаністичний форум в Херсоні. Екскурсія по місту, виїзд на Степановский каменоломні. Лекції та воркшопи на тему благоустрою громадського простору. Місце проведення: бібліотека ім. А Гончара (Дніпропетровська, 2).
14:00 - Кінопоказ в рамках XII Мандрівного фестивалю документального кіно з прав людини Docudays UA. Фільм серії DOCU / ЕНЕРГІЯ «Нульовий вплив» американських режисерів Лори Ґебберт і Джастіна Шайна.
Місце проведення: бібліотека ім.О.Гончара, 3 поверх (м Херсон, вул. Дніпропетровська, 2). Вхід вільний.
16:30 - Херсонська обласна філармонія представляє запрошує на концертну програму лауреата міжнародних конкурсів, соліста Херсонської обласної філармонії Івана Бейлекчи "Повій, вітре, на Україну".
Місце проведення: малий зал Херсонського музичного училища.
18:00 - показ фільму "День Бабака" в кав'ярні "КоКо" (вул. Гоголя, 25). У вартість квитка (30 грн) входить чай і солодощі.
18:00 - «Свято молодого вина» в театр-кафе Херсонського обласного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.
18:00 - Стартує 12-годинна кіноніч в бібліотеці-філії №3 Херсонської централізованої бібліотечної системи. В рамках XII Мандрівного фестивалю документального кіно з прав людини Docudays UA глядачів очікує найповніша програма фестивальних фільмів. Вхід вільний, як і форма одягу. З собою бажано взяти щось перекусити, можна захопити плед - на випадок, якщо захочеться спати.
Місце проведення: дискусійний клуб "Кіноаматори Херсона", вул. Робоча, 76 а (бібліотека №3). Телефони для довідок: 0964127607, 0664182807.
19.00 - Арт-кафе "Сім п'ятниць" запрошує на концерт групи "One-eyed pirates". Адреса: вул. 9 січня, 23.

19.00 - Вечір музики з Жанною Іграевой в Smart cafe SHKAF. Адреса: проусп. Ушакова, 23.
13 грудня, свято Андрія Первозванного

Свято церковний, але його відзначають не тільки віруючі люди. 13 грудня в народі називають ще Днем Калити. Згідно з традицією, в ніч з 12 на 13 грудня дівчата ворожать, намагаючись дізнатися свою долю. Всю ніч тривають гуляння молоді. Церква гадання не вітає, але тим не менш, традиція існує вже багато століть.

9:00 - Чемпіонат України зі спортивного танцю. Змагання будуть проходити в дитячо-юнацькому клубі фізичної підготовки за адресою: вул. Полтавська, 91.
11:00 - Майстер-клас з валяння з вовни "Зимовий сніговик".
Місце проведення: студія творчості "Art-азарт", уБелінского, 5, поверх 2. Телефон для запису: 0959291133.
11:00 - 18:00 - Перший урбаністичний форум в Херсоні. У програмі: тренінги та воркшопи, лекції, World cafe і багато іншого на тему благоустрою громадського простору (зокрема - Лебединого озера) в Херсоні.
Місце проведення: бібліотека ім. А.Гончар (вул. Дніпропетровська, 2)
18:00 - Вистава «Шість страв з однієї курки» на великій сцені Театру ім. Куліша.

На вихідних 12-13 грудня магазин Tonya Pashkovskaya (4 черга ТРЦ Фабрика) проводить промо-примірку На вихідних 12-13 грудня магазин Tonya Pashkovskaya (4 черга ТРЦ "Фабрика") проводить промо-примірку. Це акція, за умовами якої відвідувачам дарують новорічні шкарпетки за те, що вони приміряють одяг і роблять Селфі в ній. А в центрі міста, біля театру ім. М. Куліша, починають наряджати головну міську ялинку. Відкриття відбудеться через тиждень, 19 грудня, а поки можна спостерігати за процесом, гуляючи по місту.

На цьому поки все. Але якщо ви хочете розповісти про своє заході , Ми з задоволенням додамо його в анонс.

Гарних вихідних!

Що робити ?