ГК «ПЕЛК»: надійність, від якої може залежати життя

Не секрет, що від надійності ліфта часом залежить життя людини - особливо якщо цей ліфт розташований в медустанові. Перша ескалаторноліфтовая компанія поставляє підйомне устаткування для житлових і громадських будівель по всій Росії, в тому числі співпрацюючи з найбільшими лікарнями та клініками рідного Новосибірська.

Комфорт для пацієнта

Лікарняні ліфти - абсолютно особлива категорія підйомного обладнання, до якої пред'являють підвищені вимоги. Вони повинні бути не тільки безпечними і зручними, а й максимально функціональними - такими, як ліфти під брендом CANNY.

У медичних установах часто виникає необхідність транспортувати лежачих хворих або людей на креслахколясках з додатковим медичним обладнанням. За правилами кабіна такого ліфта вміщає як мінімум одну каталку з супроводжуючим. Це враховується при розрахунку ширини дверного отвору - вона не може бути менше 90 см, а ширина стін в кабіні становить приблизно 110 - 210 см.

Хоча габарити ліфта залежать від потреб конкретного медзакладу, вони можуть бути більше, але ніяк не менше зазначених. Те ж стосується і вантажопідйомності: вона вища, ніж у звичайних пасажирських ліфтах, і становить в середньому 1500 кг.

При виробництві ліфтів використовують найпередовіші матеріали і технології. Внутрішні стіни кабін зазвичай обробляють нержавіючої сталлю з захисними вставками з гігієнічних матеріалів, а підлога - безпечним і нековзним полімерним матеріалом. Освітлення встановлюють світлодіодне, що гарантує йому довгу безперебійну роботу і до того ж дозволяє економити електроенергію.

Додаткову безпеку лікарняним ліфтів забезпечує власний акумулятор, який не дозволить пацієнтам застрягти між поверхами в разі відключення центрального електрики.

Сучасні лікарняні ліфти CANNY відрізняє особлива плавність ходу і точність зупинки: якщо ліфт зупинятися не врівень з підлогою поверху, це ускладнює потрапляння в кабіну обладнання на колесах.

Для лікарень типові прохідні кабіни, в які можна потрапляти з двох сторін: це дозволяє економити час, а значить, може врятувати чьюто життя.

Пости наказів для лікарняних ліфтів теж розробляють особливі - щоб ними могли користуватися незрячі. Їх розміщують низько - для зручності маломобільних груп населення.

Більшість лікарняних ліфтів має на увазі можливість перевезення пацієнта з провідником і має функцію пріоритетного виклику, при якій ігноруються всі інші команди, - її зазвичай використовують під час перевезення людей на операцію.

Обов'язкова для цих ліфтів функція фотореверса, коли спеціальні індикатори не дозволяють закриватися дверей, якщо поблизу хтось знаходиться. Інтервал для закривання дверей часто можна встановлювати самостійно.

У партнерстві з лідерами

Всім заявленим вимогам відповідають швидкі, плавні та безшумні ліфти CANNY, єдиним офіційним дистриб'ютором яких сьогодні в Росії є Перша ескалаторноліфтовая компанія.

Розроблене спеціально для транспортування людей з обмеженими можливостями обладнання CANNY випускається в Китаї на базі CANNY Elevator CO., LTD, одного з найбільших світових виробників підйомного обладнання.

ГК «ПЕЛК» в режимі реального часу може впливати на всі стадії виробництва ліфтів CANNY. У 2008 році було сформовано монтажносервісное підрозділ ПЕЛКсервіс. Команда професіоналів постійно проходить навчання і має унікальну технологію організації монтажу та сервісу обладнання.

Ліфти CANNY вже з'явилися в багатьох медустановах Новосибірська: в міській клінічній лікарні № 1, горполіклініках № 1 і № 29, клініці НІІТО, багатопрофільному медичному центрі «ЄВРОМЕДІА», ЦРЛ райцентрів Киштовка і Північне.

ГК «ПЕЛК» поставило лікарняні ліфти і в недавно відкрився багатофункціональний комплекс MedPark, де жителям надаватимуть високотехнологічну медичну допомогу.

Компанія давно вже не обмежується Новосибірської областю та встановлює ліфти по всій Росії. На початку року, траволатори CANNY з'явилися в Крайовому клінічному діагностичному центрі м Ставрополя. Новим ліфтовим обладнанням забезпечена Міська поліклініка № 96 м СанктПетербурга. А на початку грудня фахівці ПЕЛК завершили монтаж трьох ліфтів CANNY KLW на 1000, 1250 і 1600 кг у 2м акушерському корпусі перинатального центру в м Хабаровську.

Крім спеціальних ліфтів для пацієнтів, ГК «ПЕЛК» встановлює в медустановах і звичайні пасажирські ліфти - для перевезення співробітників.

Однак забезпечення медичних об'єктів якісним ліфтовим обладнанням - далеко не єдиний напрямок роботи компанії. Серед партнерів ГК «ПЕЛК» - найбільші торгові центри і федеральні мережі, такі як «Леруа Мерлен», «Стрічка», «Ашан», «О'кей», «Пятерочка» і інші, а також аеропорти, банки, аквапарки, готелі і великі житлові комплекси.

Клієнти цінують то співвідношення ціни і якості, яке пропонує компанія, а також комплексний підхід до реалізації проектів: замовляючи техніку, вони отримують повний спектр послуг з її монтажу та сервісного обслуговування.

Високий рівень кваліфікації співробітників підприємства дозволяє їм вирішувати технічні завдання будь-якої складності, включаючи нестандартні, тому ліфти від ГК «ПЕЛК» незмінно надійні і довговічні.

8 (800) 333-89-79
(Дзвінок по Росії безкоштовний)

www.pelk.ru

Магазин запасних частин