Пляжний відпочинок в кам'яних джунглях: чим зайнятися в парку «Північне Тушино»

1. Історія парк «Північне Тушино» заснований в 1992 році, а в 2013-му тут пройшла масштабна реконструкція....
  2. Цікаві місця
  3. Тест-драйвер рекомендує

Історія

парк «Північне Тушино» заснований в 1992 році, а в 2013-му тут пройшла масштабна реконструкція. Після ремонту його поділили на п'ять тематичних зон для відвідувачів з різними інтересами.

Як дістатися

Зона відпочинку розташована в мальовничому куточку на північному заході Москви, на березі каналу імені Москви. Дістатися до парку можна від станції метро «Планерна» - як пішки, так і на автобусах № 678 і 102.

Цікаві місця

Екскурс в героїчне минуле

Візитна картка парку - Музейно-меморіальний комплекс історії Військово-морського флоту Росії . Його відвідувачі можуть познайомитися з пристроєм дизельного підводного човна Б-396, пройтися по її верхній палубі, оглянути екраноплан «Орлятко» і десантно-штурмової катер «Скат». Найсміливішим варто випробувати себе в ролі льотчика на тренажері віртуального пілотування.

Курортна зона

Тим, хто не виїхав з Москви, але хоче виглядати як після відпочинку на Мальдівах, варто заглянути на пляж, щоб позасмагати. Привести себе у форму допоможуть тренажери. Любителі екстремального спорту можуть спробувати сили у вейкбордингу, цінителі тихого відпочинку - помилуватися пропливають повз судами і погодувати качок.

Пляж - гаджет-френдлі: там встановлено спеціальні лежаки з зарядними пристроями. А поки батьки викладають пляжні фото, діти можуть пограти на майданчику.

фотозоні

Парк ідеально підходить для фотосесій: тут є не тільки красиві пейзажі, а й спеціальні місця для Селфі. На одній з лавок любителів позувати на камеру і футбольних фанатів чекає сюрприз - статуя Кріштіану Роналду в повний зріст. Тест-драйвер цього парку не упустила таку можливість і зробила пару Селфі зі скульптурою.

Тест-драйвер рекомендує

Василиса Романова, студентка Російського державного аграрного університету - МСХА імені К.А. Тімірязєва:

- У «Північному Тушино» є дуже затишна і атмосферна зона з різними кав'ярнями, вона відмінно підійде і для милих посиденьок з друзями, і для ділових зустрічей. В цілому парк дуже просторий і зелений, було приємно гуляти біля води, дивитися на канал і відчувати подих легкого вітерця. Незвичайною здалася зона музейних композицій: не кожен день можна побачити справжню підводний човен і тим більше побувати всередині.

Матеріал підготовлений кореспондентом Першого студентського агентства