ОНН вперше відсвяткує день джазу

В ООН будуть насолоджуватися джазом.

Фото: Кінолайф

Міжнародний день джазу вперше відзначать у понеділок, 30 квітня, в штаб-квартирі ООН. У залі засідань Генеральної Асамблеї пройде концерт за участю Хербі Хенкока, Тоні Беннетта, Чакі Хан, Дайани Рівз, Ромеро Лубамо та інших музикантів.

У числі організаторів концерту - генеральний директор Організації Об'єднаних Націй з питань освіти науки і культури (ЮНЕСКО) Ірина Бокова, постійний представник США при ООН Сюзан Райс, кіноактори Роберт де Ніро і Майкл Дуглас .

Перед концертом відбудеться "круглий стіл" за участю музикантів, музикознавців і дипломатів на тему "Джаз як засіб освіти і діалогу".

Міжнародний день джазу вперше відзначається в цьому році за рішенням ЮНЕСКО в знак визнання особливої ​​ролі джазу як універсальної мови свободи і творчості.

У посланні з цього приводу Ірина Бокова наголосила, що, зародившись в США, джаз належить всьому світу.

"Йдучи своїм корінням в африканські традиції і спираючись на європейські музичні твори, він набув нових форм в культурах усього світу, без праці долаючи кордони і єднаючи людей", - зазначила вона.

Сьогодні ж концерт пройде на батьківщині джазу в Новому Орлеані.

Читайте найважливіші новини в Telegram , А також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі .