«Посольство майстерності» знову в Тирасполі і Кишиневі

12 і 13 червня гастролі проекту «Посольство майстерності» знову пройдуть в Молдові. Санкт-Петербурзький Будинок музики та Представництво Росспівробітництва в Республіці Молдова запрошують на концерти лауреатів міжнародних конкурсів Федора Амосова (віолончель) та Андрія Дубова (фортепіано). 12 червня солісти виступлять в Тирасполі, де також дадуть майстер-класи для студентів Придністровського Державного інституту мистецтв. 13 червня концерт відбудеться в Кишиневі.

12 червня в ГКЦ «Палац Республіки» Тирасполя буде виконана яскрава програма. Прозвучить не тільки камерна, але і симфонічна класика. Крім виконання своїх сольних програм молоді музиканти виступлять з Державним симфонічним оркестром Придністровської Молдавської Республіки. Диригент - Народний артист ПМР Григорій Мосейко. У програмі - Гайдн, Шуман, музика російських композиторів, в тому числі, в обробці самих солістів.

13 червня Федора Амосова та Андрія Дубова прийме на своїй сцені Національна філармонія ім. Сергія Лункевіча. Меломанів Кишинева чекає справжній музичний подарунок - калейдоскоп «хітів» російських композиторів: Рахманінова, Бородіна, Чайковського, Мусоргського, Рубінштейна і Стравінського, чиє 135-річчя відзначать вже 17 червня.

Федір Амосов, 29 років, народився в Москві. Асистент-стажист Московської консерваторії в класі Народної артистки СРСР, професора Наталії Гутман. Переможець Міжнародного конкурсу Ohio Arts Presenters Network (США, 2012). Володар Премії «За краще виконання концерту з камерним оркестром у другому турі» на Міжнародному конкурсі ім. П.І. Чайковського (Москва, 2015). Соліст програми Московської філармонії «Зірки XXI століття». Учасник програм Будинку музики з 2014 року.

Андрій Дубов, 29 років, народився в Москві. Випускник Російської академії музики ім. Гнесіних (клас професора Сергія Сенкова). Переможець Міжнародного конкурсу піаністів (Казахстан, 2015) і Міжнародного конкурсу The Grand Prize Virtuoso (Франція, 2015). Лауреат Міжнародного конкурсу піаністів в Гонконзі (2016). Учасник програм Будинку музики з 2008 року.

Концерт 12 червня
Державний культурний центр «Палац Республіки»
Початок о 18.00, вхід за запрошеннями.
Адреса: Тирасполь, вул. 25 Жовтня, 96. Тел .: +373 (533) 7-73-22.

Концерт 13 червня
Національна філармонія ім. Сергія Лункевіча
Початок о 18.00, вхід вільний.
Адреса: Кишинів, вул. Митрополита Варлаама, 78. Тел .: + 373 22 224 016.

: + 373 22 224 016

«Посольство майстерності» - унікальний проект Санкт-Петербурзького Будинку музики і «Росспівробітництва», який проводиться з 2012 року і включає в себе виїзні творчі зустрічі провідних музикантів в Росії, а також гастролі молодих солістів в Російських центрах науки і культури в зарубіжних країнах.

Санкт-Петербурзький Будинок музики - федеральна установа культури, створене в 2006 році з метою підготовки російських молодих музикантів до Міжнародних конкурсів та фестивалів. Займає палац Великого князя Олексія Олександровича на Мойці, 122.

Художній керівник - відомий віолончеліст, Народний артист Росії, професор Сергій Ролдугіна.

Детальна інформація на сайті: www.spdm.ru