Петрозаводський інформаційно-туристський центр

Палац творчості дітей та юнацтва - одне з установ додаткової освіти г

Палац творчості дітей та юнацтва - одне з установ додаткової освіти г.Петрозаводска, де кожна дитина може отримати знання з різних напрямків діяльності, розвинути творчі здібності та реалізувати свої ідеї та мрії.

Історія Палацу творчості дітей та юнацтва почалася з листа. 12 березня 1936 року в республіканській газеті «Комсомолець Карелії» було опубліковано лист піонерів-відмінників навчання міста Петрозаводська уряду Карелії «Ми хочемо мати свій Палац». Партійна організація і керівництво республіки ініціативу піонерів підтримали.

18 травня 1937 року відбулося урочисте відкриття Палацу піонерів в Петрозаводську в колишній будівлі земської управи, що пройшов реконструкцію.

В даний час в Палаці творчості дітей та юнацтва займається понад 6 тисяч дітей і підлітків в 128 освітніх програмах по 6 тенденціям: художня, соціально - педагогічна, фізкультурно - спортивна, природно - наукова, туристсько - краєзнавча і технічна.

Основним видом діяльності Палацу творчості є освітня діяльність, яку забезпечують 150 професійних педагогів.

42 педагога Палацу творчості нагороджений державними та відомчими нагородами.

У Палаці творчості є Зимовий сад, Краєзнавчий музей, Музей історії Палацу, Живий куточок, Концертний комплекс з концертним залом на 447 місць, зал Лялькового театру на 120 місць і Лекційний зал на 120 місць.

А в літній період жителів і гостей міста чекає екологічна стежка по парку і квітнику Палацу, дитячий майданчик і спортивні тренажери.

Танцювальні колективи ансамбль «Сузір'я», «Феєрія», «Кулкусет», «Маюри», хори «Пеллерво», «Теллерво», естрадні студії «Сезон надій» і «Покоління», театри - студії «Атріум» і «Звуки музики» , ансамбль «Кантеле», програма «Бальна культура», Дитяча художня школа, студії моди і пластики «Подіум», «Традиції і сучасність», Фізкультурно - оздоровчий центр та інші колективи познайомлять Вас з творчими успіхами і досягненнями учнів і педагогів Палацу творчості дітей і юнацтва.

Життя творчості Палацу в нові перспективи, його дітей, випускників, педагогів!

Адреса: вул. Червона, 8
Режим роботи: