Пам'ятки Токіо. імператорський палац

Імператорський палац, розташований в центрі Токіо , Є головною офіційною резиденцією японських імператорів, представляючи собою архітектурний комплекс, площею понад 7 кв. км, що прикрашає собою мальовничу паркову територію. Будівля оточена високими кріпосними стінами, що захищають його від шуму великого міста. Простим смертним доступ сюди закритий, за винятком двох днів в році, коли в країні відзначається Новий рік і святкується день народження імператора. У всі інші дні року, в цьому місці панують тиша і меланхолія. Туристи з усіх куточків світу, які приїжджають в країну висхідного сонця, нерідко спеціально приходять сюди подивитися на це історична споруда і пошкодувати про відсутність можливості потрапити всередину палацу.

Імператорський замок існував на його сьогоднішньому місці ще за часів сьогунів, але в 1873 році згорів дотла і нову будівлю частково з'явилося на його фундаменті. У 1945 році новий палац сильно постраждав в результаті руйнувань викликаних Другою Світовою війною, але був відновлений. На даний момент, невелика частина території, що прилягає до імператорської резиденції, відкрита для відвідувачів і носить назву «Східний сад». Сьогодні, тут можна побачити вцілілі фрагменти колишнього палацу сьогунів і відвідати Музей імператорських колекцій, з унікальною експозицією художніх творів. На закритій ділянці знаходяться Управління імператорського двору, безпосередньо сам приватний палац імператора і скарбниця, з зберігаються там цінностями державного значення.

Зовнішній вигляд палацу поєднує в собі змішання традиційного азіатського і європейського стилів зодчества, що надає йому неабияку частку чарівності. Бетонний каркас імператорського палацу облицьований бронзою, а покрівля покрита міддю з елементами штучної платини. Поруч знаходиться будівля, передбачене для офіційних прийомів, куди входять в себе 62 кімнати, де проживають імператор з дружиною і їх дочка. Також, в парку розміщуються синтоистские храми, канцелярія імператорського дому, лікарня, різні господарські прибудови та ферма, на якій обладнано спеціальну трапезна, настільки шанована імператрицею.

На сьогоднішній день, імператор і раніше вважається символом нації, тому в будинку правлячої сім'ї неухильно дотримуються національні правила і традиції, як і личить першим особам держави. Імператорський палац входить в число центральних пам'яток Токіо і, безсумнівно, варто того, що б подивитися на цей унікальний архітектурний комплекс, оточений зеленою рослинністю і дозволяє оцінити красу цього відокремленого місця, розміщеного в центрі величезного мегаполісу.

Імператорський палац входить в число центральних пам'яток   Токіо   і, безсумнівно, варто того, що б подивитися на цей унікальний архітектурний комплекс, оточений зеленою рослинністю і дозволяє оцінити красу цього відокремленого місця, розміщеного в центрі величезного мегаполісу