Головна сторінка - Муніципальне бюджетна установа культури міста Абакана «Абаканский палац молоді»

Абаканский Палац Молоді

Про палаці

Абаканский Палац Молоді - центр освітньої та виховної діяльності, центр політичної та ділової активності, місце зустрічей громадськості з відомими політиками, вченими, діячами культури і мистецтва, центр організації і проведення конференцій, виставок різного рівня, активної концертної діяльності, благодійних акції та фестивалів. Культурний центр з постійним пошуком творчих форм і методів роботи з молоддю в рамках соціально-значущої, культурно-дозвіллєвої, просвітницької та спортивно-оздоровчої діяльності; представляє умови для ефективного використання вільного часу, самореалізації творчої і духовного потенціалу молодих жителів столиці.

Абаканский Палац Молоді - муніципальне бюджетна установа культури міста Абакана є некомерційною організацією. Створено відповідно до чинного законодавства Російської Федерації на підставі Постанови Глави міста Абакана № тисячу сімсот двадцять шість від 11.11.2002, який здійснює соціально - культурну діяльність, спрямовану на збереження, створення, поширення культурних цінностей, на організацію дозвілля населення в різних формах і видах, на території г . Абакана і Республіки Хакасія. На місці нинішнього Абаканского Палацу молоді планувалося будівництво кінотеатру. Пізніше будівля була передана у відання міста і реконструйовано в молодіжний культурний центр. Так почалося життя Абаканского Палацу Молоді має вже 15-річну історію.

Для реалізації всіх проектів і програм установи має достатній штат фахівців включає:

• керівників клубних формувань різного напрямку: танцювальних, класичних, вокальних (естрадних, народних, джазових, театральних, спортивно - оздоровчих форм і т.д.);
  • методистів з соціально - культурної діяльності;
  • режисерів здатних створювати різні програми, концерти, масові гуляння і свята;
  • фахівців художньо - оформлювального профілю виконують замовлення з оформлення міських заходів, свят, різних вистав і концертів всередині установи, замовлення в області рекламної діяльності;
  • фахівців виробничого - творчого профілю займаються звуковим оформленням і супроводом заходів, форумів, конференцій і т.д., здатних також створювати якісні фонограми. А також фахівців створюють світлове оформлення і супровід програм із застосуванням ефективних, сучасних, спеціальних технологій.

Наявність концертного залу, що включає в себе сценічний майданчик, наповнену світловим і звуковим обладнанням, штанкетной системою, завісою, з загальною кількістю посадкових місць на 650 глядачів. Також літературної вітальні на 60 місць з невеликою сценічним майданчиком. Просторого фойє зі зручним розташуванням гардероба і кафе. Великого паркетного і фітнес залів. Зручне розташування Абаканского Палацу Молоді у величезному житловому масиві дозволяє обслуговувати найбільшу кількість жителів міста. Все це дозволяє городянам і гостям міста Абакана відвідувати заходи будь-якого рівня і напрямків.

Девіз Абаканского Палацу Молоді:

Молодість і енергія,
творчість і професіоналізм,
нові друзі і нові знання,
гарний настрій і яскраві події.