ФОК «Льодовий» і «Орбіта» запрошують зеленоградци на масові катання в новорічні дні

Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Льодовий» в корпусі 2045 Зеленограда   запрошує   на масові катання на ковзанах в новорічні свята Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Льодовий» в корпусі 2045 Зеленограда запрошує на масові катання на ковзанах в новорічні свята. Ковзанка працюватиме з 2 по 8 січня. Для жителів пропонується шість сеансів по 45 хвилин.

Сеанси починатимуться о 16:00, 17:00, 18:00, 19.00, 20:00 і 21:00. Сьогодні масове катання в Зеленоградском Льодовому палаці працює переважно у вихідні дні у вечірні години. Найближчі сеанси призначені на 26 і 27 грудня (початок о 18:00, 19:00 і 20:00). Однак в новорічні дні програму вирішили розширити.

вартість квитків для дорослих - 200 рублів за один сеанс, для дітей до 14 років, а також студентів денної форми навчання - 100 рублів. Безкоштовний прохід на лід мають діти з багатодітних та малозабезпечених дітей, діти-сироти, інваліди та ветерани війни. Оплата готівкою в касі ФОК «Льодовий».

Також в Льодовому палаці можна орендувати інвентар. Пара ковзанів коштуватиме 150 рублів, шолома - 50 рублів, ходунків - 50 рублів. Необхідно залишити грошову заставу.

ФОК «Льодовий» в Зеленограді використовується переважно для тренувань та ігор молодіжного ХК «Зеленоград», юніорської збірної Росії U18, занять з фігурного катання та хокею для дітей.

Також 30 грудня в ФОК «Льодовий» пройде новорічний фізкультурно-спортивне свято з фігурного катання та хокею «Новорічний атракціон» з показовими виступами, веселими естафетами, призами та костюмованої дискотекою. Початок - о 13:00.

Масові катання в новорічні свята організовує і інша льодовий майданчик Зеленограда - ФОК «Орбіта» на Озерній алеї. З 3 по 10 січня покататися на ковзанах тут можна о 20:00, а 3, 8, 9 і 10 січня - і о 21:00. За звичайним розкладом масові катання на ковзанах тут також проводяться у вихідні дні в вечірні дні. У ФОК «Орбіта» також можна орендувати ковзани.

На даний момент ФОК «Льодовий» і ФОК «Орбіта» - єдині в Зеленограді льодові майданчики, де можна покататися на ковзанах. Дворові відкриті майданчики, як і жителі округу, знаходяться в очікуванні похолодання і приходу справжньої сніжної зими.

Цієї зими в Зеленограді працюватимуть 14 дворових льодових майданчиків з природним льодом і 5 - з штучним. Нагадаємо , Відкрита льодова майданчик зі штучним льодом на Озерній алеї стала першою коробкою, яка заробила в Москві. Однак через різке потепління вона, як і інші, були тимчасово закриті.

Через рекордно теплу погоду в Зеленограді відкладається і старт лижного сезону. Зокрема, було скасовано лижна гонка «Старт лижного сезону 2016 року». Найближче змагання планується провести тільки 10 січня - це буде «Різдвяна лижня» .