Чим зайнятися в Уфі на новорічні канікули

1. 1. Покататьcя на лижах
  2. 2. Відправитися на каток
  3. 3. Відвідати льодові містечка
  4. 4. Пройти квест
  5. 5. Побувати на «Soundtrack-концерті»
  6. 6. Влаштувати шопінг
  7. 7. Повеселитися на «похмільний вечірці»

Куди можна сходити в наступний тиждень вихідних? Пропонуємо вам огляд цікавих місць і заходів.

1. Покататьcя на лижах

Любителі зимових видів спорту щороку з нетерпінням чекають початок сезону: марять про лижах, сноуборді і нових вершинах .

Хорошим варіантом для першого знайомства з гірськолижним спорядженням стане «Олімпік парк», розташований в межах міста. Відправитися туди можна всією сім'єю, траси різних рівнів складності дозволять кожному знайти своє місце.

Цікавий захід пройде в місті З січня. СОК «Біатлон» запрошує Уфімцев на костюмований заїзд на лижах. Всі бажаючі від малого до великого, надівши на себе яскраві, незвичайні і оригінальні костюми, проїдуться великим натовпом, повеселяться самі і розсмішать інших. Участь безкоштовна, попередньо потрібно залишити заявку.

2. Відправитися на каток

Коли на вулиці тепла зимова погода (саме таку нам обіцяють синоптики на новорічні канікули), саме час відправитися на каток. Майданчиків з залитим льодом в місті достатньо, залишається тільки вибрати відповідний: побільше / поменше, дешевше / дорожче, ближче / подалі і сміливо вирушати розсікати лід.

Криті ковзанки працюють в «Уфа-Арені» (розклад треба уточнювати) і в «МЕГЕ». Нові майданчики міста: великий каток на Менделєєва (біля клініки «Мать и дитя»), «Каток на гостинку», каток «Вогні Уфи».

Для тих, хто більше любить спостерігати за процесом, а не брати участь в ньому, 5 січня у Палаці спорту відбудеться новорічне шоу на льоду для всієї родини «Аліса в Країні Чудес». Організатори обіцяють, що шоу сподобається всім глядачам - і дітям, і дорослим.

3. Відвідати льодові містечка

Головні новорічні ялинки розташувалися в цьому році відразу на двох майданчиках: міськраді і парку «Ватан». Прилеглі території прикрашені казковими персонажами, облаштовані гірками для дітей і фотозоні.

Незвичайні крижані скульптури виростуть і на інших міських майданчиках. Льодове містечко «УМПО» (в Інорс) прикрасять скульптурами літальних апаратів. Перед Палацом Спорту з'являться зменшені копії уфимских пам'яток: крижані скульптури Телецентру, театру ім М. Гафурі, «Ляля-Тюльпан», монумент Дружби, пам'ятник С. Юлаєв. А на майданчику між Центральним ринком і Уфа-Ареною створять світиться алею з фігурок хокеїстів, приурочену до «Тижня зірок хокею», яка пройде в столиці в січні.

Під час новорічних свят в парку «Ватан» буде працювати гостьова юрта Діда Мороза і щодня проходити різні заходи: зимові забави, ігри та конкурси, фехтування на мечах, стрільба з лука, масове бій стінка на стінку, лялькові вистави, катання на собачих упряжках.

По місту в ці дні курсуватимуть новорічні автобуси , На яких можна безкоштовно проїхатися по льодових містечкам.

По місту в ці дні курсуватимуть   новорічні автобуси   , На яких можна безкоштовно проїхатися по льодових містечкам

4. Пройти квест

В Уфі на сьогоднішній день обладнано багато квест-кімнат від різних компаній, які пропонують відмінні за жанрами і складності квести. Такі кімнати обкладені цікавими декораціями, напхані різноманітними механічними та електронними пристроями і спеціальними ефектами, які дозволяють повністю зануритися в атмосферу гри. Цікаво буде всім.

З 1 по 8 січня «МЕГА» порадує своїх відвідувачів безкоштовними квестами. Бажаючі зможуть спробувати себе в захоплюючій грі на території торгового комплексу (місця обмежені, необхідно реєструватися заздалегідь).

А 7 січня в місті пройде вуличний урбанквест «Зимова прогулянка». Учасники квесту повинні будуть пройти однаково для всіх дистанцію, по шляху фотографуючись в зазначених точках маршруту. Приблизний час проходження складе 6 годин.

5. Побувати на «Soundtrack-концерті»

8 січня в великому залі уфимской філармонії відбудеться незвичайний «Soundtrack-концерт». У цей вечір на сцені буде звучати музика з голлівудських фільмів. Глядачі почують саундтреки до таких відомих картин як «Зоряні війни», «Джеймс Бонд. Агент 007 »,« Місія нездійсненна »і ін. А супроводжувати музична вистава будуть барвисті відеоінсталяції.

6. Влаштувати шопінг

У період з грудня по січень настає довгоочікувана пора грандіозних розпродажів. І якщо в передноворічній гонці за подарунками ви не встигли подбати себе, то зараз саме час. Крім шопінгу в великих моллах можна взяти участь в різноманітних майстер-класах, відвідати виставки та ярмарки.

З 1 по 8 січня в Зимовому парку Мегі щодня будуть проходити веселі заходи: змагання з ліплення сніговиків, катання з гірки, танцювальні батли і сімейні змагання.

7. Повеселитися на «похмільний вечірці»

Поправити здоров'я лікувальним веселощами, оздоровчим харчуванням і бадьорим зарядом позитиву пропонують розважальні заклади міста на похмільних вечірках.

«Театро» і «cafe-bar Place» чекають своїх гостей 1 і 2 січня, а «Максиміліанс» з 1 по 5 січня.

Всі статті в одному телеграм-каналі: https://t.me/rb7ru

А також кращі новини Башкирії: https://t.me/rb7news Підписуйтесь!