«Арена Митищі» - кращий льодовий палац Росії

Підмосковна «Арена Митищі» отримала премію «Кращий льодовий палац Росії» Підмосковна «Арена Митищі» отримала премію «Кращий льодовий палац Росії». Диплом переможця було вручено в рамках ХI Міжнародного конгресу індустрії зимових видів спорту, туризму і активного відпочинку, який проходив в Сочі. Про це та про перспективи розвитку палацу йшлося на діловій зустрічі міністра фізичної культури, спорту і роботи з молоддю Московської області Романа Терюшкова і директора МУП «Арена Митищі» Олександра Семикіна.

«Льодовий палац постійно розвивається. Ми побудували готель, до льодовій арені прибудували спортивний універсальний зал, де можна грати в міні-футбол, баскетбол, волейбол, три гімнастичних залу, де займаються танцями, хореографією, єдиноборствами. О 6:30 палац відкриває двері для першого тренування, і до 20:00 майданчики зайняті дітьми з секцій, гуртків, шкіл, а в нічний час приходять займатися дорослі команди. На майбутній сезон у нас є плани по залученню на лід великого хокею. Будемо намагатися організовувати виносні матчі в рамках Еврохоккейтура. У цьому напрямку ми працюємо з Федерацією хокею Росії », - розповів Олександр Семикін.

«Упевнений, що Палац по праву визнаний одним з лідерів спортивної індустрії. Він повністю відповідає всім міжнародним стандартам і приймає змагання найвищого рівня - такі як чемпіонат Росії з фігурного катання і чемпіонат світу з хокею. У цьому році відзначається десятиліття «Арени Митищі». Хочеться побажати Палацу яскравою спортивному житті », - сказав міністр фізичної культури, спорту і роботи з молоддю Московської області Роман Терюшков.

Як стало відомо, у вересні на льоду Палацу пройдуть змагання з хокею з шайбою на Кубок «Арени Митищі».

джерело: http://mst.mosreg.ru/multimedia/novosti/novosti/09-06-2015-15-59-28-arena-mytishchi-luchshiy-ledovyy-dvorets-rossii/#undefined