Каталог запчастин для двигунів Cummins (Камминз) за вигідними цінами в компанії "СпецМаш"

1. Моделі двигунів CUMMINS:
  2. Ремонт двигунів Cummins
  3. Наші гарантії
  4. Переваги звернення до нас

Ми зробили для вас каталог запчастин CUMMINS онлайн і зібрали всі моделі двигунів, з якими працює наша компанія, щоб пошук запасних частин був максимально зручним. Якщо ви не знаєте модель двигуна - скористайтеся пошуком по артикулу у верхній частині сторінки. Як дізнатися серійний номер двигуна CUMMINS ви можете прочитати в наочної інструкції .

Моделі двигунів CUMMINS:

двигуни CUMMINS

ТОВ «СпецМаш МСК» реалізує запчастини для дизельних двигунів американського виробництва Cummins (Камминз), а також здійснює їх капітальний ремонт . В наявності і на замовлення - всі деталі, починаючи фільтрами і закінчуючи головкою блоку циліндрів. Поставляємо запчастини для двигунів Камминз ISL, QSC 8,3, B 3.3, QSB4.5, QSB 6.7, ISF2.8, M11, ISX 15, QSX 15, а також серії B.

У числі наших клієнтів - оптові компанії, автосервіси, власники автобусів, навантажувачів, самоскидів, камазов, інший дорожньо-будівельної техніки, оснащених моторами від даного бренду.

Ремонт двигунів Cummins

Механіки нашої компанії спеціалізуються на ремонті дизельних двигунів Камминз. Мотор працює не в повну потужність, троит на високих оборотах, чути стукіт, з вихлопної труби виходить чорний дим, помітили інші несправності або підійшов термін заміни деталей - звертайтеся до нас.

Ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі, які витримають постійне навантаження. Наш автосервіс обладнаний всім необхідним, майстри оснащені спецінструменту.

Розроблений фахівцями компанії унікальний каталог Cummins простий у використанні. Всі зображення агрегатів клікабельні. Перейшовши на сторінку обраного мотора, слід ввести в розташовану внизу тексту пошуковий рядок найменування або номер деталі. Якщо не вдається знайти необхідну деталь самостійно, то консультанти магазину із задоволенням допоможуть Вам у пошуку.

Наші гарантії

Гарантія на запчастини для двигунів становить один рік за умови, що заміна деталі проводилася нашими силами. Якщо замовник самостійно встановлює комплектуючі, то гарантійний термін - півроку. Надаємо гарантію на капітальний ремонт двигуна - півроку або 500 мотогодин. Обслуговування в період дії гарантії - за наш рахунок.

Переваги звернення до нас

Купити запчастини на дизельний двигун Камминз або скористатися послугами майстрів нашої компанії економічно доцільно:

• Ваша техніка не буде простоювати через поломки - доставка деталей точно в термін;
  • Поставляємо тільки оригінальні комплектуючі, виготовлені за ліцензією Cummins;
  • Великий вибір запчастин на складі;
  • Гнучка цінова політика.

Телефонуйте! Забезпечте свій автопарк і парк спецтехніки тільки якісними комплектуючими. Довірте ремонт досвідченим фахівцям - будьте впевнені в надійній роботі мотора.