Студії та гуртки чекають городян на день відкритих дверей в ЦКіІ «Верх-Исетский»

25 серпня 2016 11:30 25 серпня 2016 11:30   День відкритих дверей відбудеться в Центрі культури і мистецтв «Верх-Исетский» (площа Суботників, 1) в неділю, 28 серпня, о 12:00

День відкритих дверей відбудеться в Центрі культури і мистецтв «Верх-Исетский» (площа Суботників, 1) в неділю, 28 серпня, о 12:00.

В цей день в стінах будівлі у всьому різноманітті буде презентована багата творче життя центру культури. Керівники колективів, що вважаються кращими не тільки в рамках району, а й міста в цілому, почнуть активну запис всіх бажаючих долучитися до високого. Екатерінбуржци зможуть вступити до лав різних танцювальних і вокальних об'єднань: сучасної, естрадної, класичної хореографії, спортивних бальних танців, хорового і естрадного виконання. Серед них: ансамбль естрадного танцю «Веселка DANCE», студія танцю «Веснянки», студія сучасного танцю Rainbow, студія танцю «АраББескі», танцювальний колектив «Орхідея», шоу-студія «Щасливий день», естрадна студія «Обережно, діти!» , студія вокального майстерності «Вокал-Преміум», Театр класичного балету та інші.

Крім того, гості центру культури познайомляться з художньою студією «АРТ-Клас», школами естетичного розвитку, що працюють при ЦКіІ, центром екранного мистецтва, кружком експериментальної механіки і робототехніки. Варто відзначити, що в цей же день відвідувачі отримають вичерпну інформацію про діяльність двох відомих підрозділів центру культури «Верх-Исетский»: культурно-дозвіллєвих центрів «Широка річка» і «Буревісник». Ці установи можуть запропонувати не тільки свої колективи, а й філії тих унікальних студій, що базуються в будівлі на площі Суботників.

Окремої згадки заслуговує ще один підрозділ ЦКіІ «Верх-Исетский», яке буде представлено в рамках дня відкритих дверей. Йдеться про філію, розташованому на вулиці Шевельова, 7 «а». В кінці серпня екатерінбуржци зможуть дізнатися всі подробиці про роботу і цього сучасного закладу.

На Шевельова крім колективів-супутників Культурно-мистецького центру «Верх-Исетский» відкриються нові напрямки. Наприклад, в цій будівлі розміститься репетиційна майданчик театру нової формації - dance company Minoga, а також Народний університет. Завдяки останньому, городяни зможуть брати участь в самих різних майстер-класах: від йоги до рукоділля.

Текст і фото надані Адміністрацією Верх-Ісетським району

Ключові слова: верх-Ісетський район , цкіі верх-Ісетський

Матеріали по темі