Підбито підсумки конкурсу юних талантів «Синій Птах»

Телеканал «Росія 1» показав у неділю, 13 грудня, фінал телевізійного конкурсу юних талантів «Синій Птах». За головний приз в чотирьох номінаціях - циркове мистецтво, хореографія, вокал і гра на музичних інструментах - боролися 20 фіналістів. Вели гала-концерт Дарина Златопольская і Денис Мацуєв. Телеканал «Росія 1» показав у неділю, 13 грудня, фінал телевізійного конкурсу юних талантів «Синій Птах»

Підбито підсумки конкурсу юних талантів «Синій Птах»

Як повідомляють «Вести.Ру»

, До постійних членів журі - Світлані Безродний, Олегу Погудін і Миколі Цискарідзе - в фіналі приєдналися Олександра Пахмутова і Олег Попов . Вони оцінювали виступ кожного фіналіста по 10-бальній системі, а по завершенні гала-концерту було проведено глядацьке смс-голосування. Найбільшу суму балів (90) набрала Поліна Чиркина з Костроми, яка і стала в підсумку переможницею конкурсу. Хоча їй всього 11 років, вона вже лауреат десятка обласних, всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів.
Як зазначили організатори, вперше за всю історію існування телевізійних дитячих конкурсів в проекті «Синій Птах» взяли участь знамениті артисти і видатні діячі мистецтв. Вони допомагали учасникам підготуватися до фіналу, а також виходили разом з ними на сцену. У їх числі - оперний співак, соліст Маріїнського театру Василь Герелло, прем'єр Великого театру Денис Родькин, провідний соліст Большого театру Андрій Меркур'єв, джазові музиканти брати Іванови, хореограф Алла Сігалова , Державний ансамбль «Берізка» і Великий дитячий хор імені Попова.