Неллі Уварова в 2-й раз виходить заміж

(Казань, 22 березня, "Татар-інформ"). На минулому тижні зірка серіалу "Не родися красивою" відзначила 30-річчя. У святковий день актриса при (Казань, 22 березня, Татар-інформ) Німа привітання і подарунки від колег і друзів. Але найнесподіваніший сюрприз Неллі влаштував її друг Денис Баландін.
У Молодіжному театрі, де актриса служить ось вже дев'ять років, розповіли, що Уварова досить замкнутий в собі людина і не поширюється про подробиці особистого життя. Але про її роман з колегою Денисом Болдиним всім відомо - пара не тільки грає любов на сцені, а й проводить разом вечора за стінами театру, пишуть «Дни.ру». Днями Денис був помічений в ювелірному магазині. Баландін підбирав два платинових кільця. На питання про швидке весілля молода людина відповів: "Хочу на день народження дівчині подарунок зробити!"
Нещодавно, після повернення з поїздки в Прагу, Неллі з блиском в очах повідомила, що всерйоз задумалася про дітей. "Я зрозуміла, в чому щастя шлюбу, - ділилася Неллі. - У дрібницях, якими радуешь коханої людини кожен день, кожну годину, кожну хвилину".
На свій ювілей Неллі прийняла запрошення Дениса піти в ресторан. Після святкової вечері артистка сказала, що скоро вони повідомлять своїм колегам одну приємну новину, на яку натякнула наступною фразою: "Весільна сукня я замовлю у сестри-модельєра. Краще неї ніхто не зшиє!", - пише "Експрес-газета".
До речі, особисте життя Неллі Уварової до цього моменту складалася сумбурно і непросто. Її колишній чоловік - режисер Сергій Пікалов залишив її заради 25-річної костюмерки. Романтичні стосунки між Неллі і Сергієм зав'язалися на знімальному майданчику "Не родися красивою". Роман розвивався бурхливо, і Уварова з Пікаловим вирішили узаконити свої стосунки.

Весілля пройшло тихо, у вузькому колі родичів і найближчих друзів. Трохи пізніше в родині почалися розлади. Сергій вимагав від Неллі, щоб та сиділа вдома, а саму Неллі побутова сімейне життя мало надихала. У той час як робота для актриси була на першому місці, Сергій знайшов собі дівчину для сім'ї, яка в початку липня 2009 року народила йому дочку. Зараз Неллі намагається не згадувати про колишнього чоловіка.
Неллі Уварова в 2-й раз виходить заміж (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.