Календар пам'ятних дат | Воронезька обласна універсальна наукова бібліотека імені І.С. Нікітіна

«Воронезький край. Пам'ятні дати »- щорічне краєзнавче довідково-бібліографічний посібник.
Видається Воронезької обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І. С. Нікітіна з 1964 р Календар відкривається розділом «Пам'ятні дати на ... рік», де відображені значні події з історії краю, окремих підприємств, установ, організацій, а також біографічні відомості про видатних діячів краю.
Всі згадувані дати і факти забезпечені бібліографічними посиланнями на друковані джерела, що наводяться в хронологічній послідовності. До «круглим» (ювілейним) дат і деяким іншим наводиться більш детальна бібліографія.
Перелік дат календаря (до травня 1918) наводиться за новим стилем, в тексті вказані обидва стилю.
Події, про які відомий лише рік, відображені в розділі «В .... Цьогоріч виповнюється ».
Календар забезпечений іменним і алфавітно-предметним покажчиками.
Видання адресоване краєзнавцям, викладачам, студентам, працівникам бібліотек, музеїв, архівів та ін.

Якщо Вам необхідна повна версія календаря, звертатися за ел. адресою [email protected]

ru

Воронезький край. Пам'ятні дати на 2019 год / Воронеж. обл. універсам. науч. б-ка ім. І. С. Нікітіна; упоряд .: Н. Н. Бєлокобильська, Т. Ф. Рибакова; під ред. А. Н. Акіньшина. - Воронеж: ВОУНБ ім. І. С. Нікітіна, 2018. - 290 с.
текст Воронезький край Воронезький край. Пам'ятні дати на 2018 год / По-ронеж. обл. універсам. науч. б-ка ім. І. С. Нікітіна; упоряд .: Н. Н. Бєлокобильська, Т. Ф. Рибакова; ред .: Б. А. Фірсов, Т. І. Шишкіна; під заг. ред. А. Н. Акіньшина. - Воронеж: ВОУНБ ім. І. С. Нікітіна, 2017. - 239 с.
текст Воронезький край. Пам'ятні дати на 2017 рік / Воронеж. обл. універсам. науч. б-ка ім. І. С. Нікітіна; ред.-упоряд .: М. М. Бєлокобильська, Б. А. Фірсов, Т. І. Шишкіна. - Воронеж: ВОУНБ ім. І. С. Нікітіна, 2016. - 246 с.
текст Воронезький край. Пам'ятні дати на 2016 рік / Воронеж. обл. універсам. науч. б-ка ім. І. С. Нікітіна; упоряд .: Н. Н. Бєлокобильська, Б. А. Фірсов. - Воронеж: ВОУНБ ім. І. С. Нікітіна, 2015. - 222 с.
текст Воронезький край. Пам'ятні дати на 2015 рік / Воронеж. обл. універсам. науч. б-ка ім. І. С. Нікітіна; ред.-упоряд .: М. М. Бєлокобильська, Б. А. Фірсов, Т. І. Шишкіна. - Воронеж: ВОУНБ ім. І. С. Нікітіна, 2014. - 261, [1] с.
текст Воронезький край. Пам'ятні дати на 2014 рік / Воронеж. обл. універсам. науч. б-ка ім. І. С. Нікітіна; упоряд .: Н. Н. Бєлокобильська, В. В. Поляєва, Т. Ф. Рибакова, Б. А. Фірсов; під ред. А. Н. Акіньшина, Т. І. Шішкіной.- Воронеж: ВОУНБ ім. І. С. Нікітіна, 2013. - 246 с.
текст Воронезький край. Пам'ятні дати на 2013 рік / Воронеж. обл. універсам. науч. б-ка ім. І. С. Нікітіна; упоряд .: Н. Н. Бєлокобильська, Б. А. Фірсов, Т. І. Шишкіна; під ред. А. Н. Акіньшина. - Воронеж: ВОУНБ ім. І. С. Нікітіна, 2012. - 186 с.
текст Воронезький край. Пам'ятні дати на 2012 рік / Воронеж. обл. універсам. науч. б-ка ім. І. С. Нікітіна; упоряд .: Н. Н. Бєлокобильська, Б. А. Фірсов; під ред. А. Н. Акіньшина. - Воронеж: ВОУНБ ім. І. С. Нікітіна, 2011. - 181 с.

Воронезький край. Пам'ятні дати на 2011 рік / Воронеж. обл. універсам. науч. б-ка ім. І.С.Нікітіна; сост. Н. Н. Бєлокобильська, Б. А. Фірсов; під ред. А. Н. Акіньшина. Воронеж: ВОУНБ ім. І. С. Нікітіна, 2010.- 196 с.

Воронезький край. Пам'ятні дати на 2010 рік / Воронеж. обл. універсам. науч. б-ка ім. І.С.Нікітіна; упоряд .: Н.Н.Белокобильская, Б.А.Фірсов; під ред. А.Н.Акіньшіна.- Воронеж: ВОУНБ ім. І.С.Нікітіна, 2009.- 251 с.

Воронезький край. Пам'ятні дати на 2009 рік / Воронеж. обл. універсам. науч. б-ка ім. І.С.Нікітіна; упоряд .: Н.Н.Белокобильская, Б.А.Фірсов; під ред. А.Н.Акіньшіна.- Воронеж: ВОУНБ ім. І.С.Нікітіна, 2008.- 287 с.

Воронезький край. Пам'ятні дати на 2008 рік / Воронеж. обл. універсам. науч. б-ка ім. І.С.Нікітіна; упоряд .: Б.А.Фірсов, Н.Н.Белокобильская; під ред. А.Н.Акіньшіна.- Воронеж: ВОУНБ ім. І.С.Нікітіна, 2007.- 204 с.