«І життя, і театр, і кіно ...» Сергія Безрукова - дар перевтілення - ISRAELI CULTURE

Сергій Безруков - знаменитий актор, режисер і художній керівник Московського Губернського драматичного театру - 14 травня 2017 роки представить в Ізраїлі свій моноспектакль «І Життя, і театр, і кіно».

Сергій Безруков входить в число найталановитіших акторів. Його дар перевтілення нікого не залишає байдужим. Моновистава Сергія Безрукова - це автопортрет актора, складений, як мозаїка, з самих різних ролей, зіграних ним в театрі і кіно. І першість тут, звичайно ж, віддано поетам і поезії. Висоцький, Єсенін, Пушкін, Сірано де Бержерак - вони жили в різні епохи, але настільки схожі своєю зухвалістю, внутрішньою свободою, безглуздям! І своєю трагічною долею - долею Поета. Перша частина присвячена улюблених поетів Безрукова - Олександру Пушкіну та Сергію Єсеніну. Ще одна значуща ім'я в російської поезії для артиста, за його визнанням - Михайло Лермонтов.

Сцена з вистави "І життя, і театр, і кіно". Фото - © Анна Коонен

Разом з актором ви заново відкриєте для себе романтику віршів Ростана, геніальну простоту поезії Пушкіна, пісенне слово Єсеніна, трагічний надрив віршів і пісень Висоцького. Сергій Безруков розповість про свої роботи в театрі і кіно, виконає полюбилися глядачам пісні з кіно-і телефільмів. Ну, а найголовніше - моноспектакль дає унікальну можливість «поговорити по душам», стати свідком живого, безпосереднього спілкування актора з глядачем, - а можливо навіть задати питання і почути відповідь.

Сергій Безруков грав у кіно і продовжує грати в Московському Губернській театрі і в моноспектаклях трьох російських поетів - Єсеніна, Пушкіна, Висоцького. «Це доля, - говорить Сергій Безруков в недавньому інтерв'ю, - що мені пощастило в цьому житті доторкнутися до цих великих образам. Їх дуже багато що об'єднує. Вони як відчували, так і жили. Жили дуже яскраво, насичено, безстрашно, не боячись засуджень, не озираючись на чиюсь думку, і багато в чому «всупереч», - за життя їх ненавиділи, гнобили, намагалися знищувати, а справжня слава прийшла до них вже після смерті. І трагічний фінал - це теж їх усіх об'єднує. «Поети ходять п'ятами по лезу ножа і ріжуть в кров свої босі душі» - цю фразу Висоцького можна застосувати до кожного з них. Вони жили на розрив, і дуже багато встигли зробити за той короткий час, що їм було відпущено.
Мені завжди була цікава, перш за все, не історична особистість, а саме характер персонажа. Люблю яскраві характери. Я артист, і беруся за найрізноманітніші ролі. У цьому, мені здається, сенс акторської професії: пробувати себе кожен раз в різних жанрах, не зациклюючись в одному амплуа ».

Сцена з вистави "І життя, і театр, і кіно". Фото - © Анна Коонен

Вистава «І життя, і театр, і кіно» - це також ролі Сергія Безрукова в театрі і кіно, і, звичайно ж, розмова «за життя». В один вечір можна побачити відразу кілька образів, секундні перевтілення, причому без гриму, без костюма. Поети, абсолютно різні за епохою, соціальним походженням, манері читання своїх творів, - виникають на очах глядачів. Сірано де Бержерак, потім Пушкін, потім змінюється невелика деталь костюма, - і перед залом вже Єсенін. А на початку другого акту - Висоцький. На сцені за допомогою музики і світла створюється атмосфера епохи, в якій жив поет, а за допомогою екрану оживають сцени з моїх вистав. У моновиставі багато пісень, віршів, це масштабне і дуже яскраве видовище. У другій частині моновистави - спілкування, відповіді на запитання глядачів, що, є, по суті, окремим спектаклем, свого роду стенд-ап шоу, імпровізацією на найрізноманітніші теми.

Сергій Безруков. Моновистава «І Життя, і театр, і кіно».

Тривалість - 3 години з антрактом

14 травня 2017, Тель-Авів, Театр «Гешер» - зал «Нога», 20:00

Лінк на відео: https://www.youtube.com/watch?v=93KSWXO1rdA

Організатор гастролей - Марат Лис, керівник компанії «Cruise International».

Замовлення квитків на офіційному сайті www.cruiseinter.com або по тел. 03-6960990 .

Фотографії (© Анна Коонен) надані компанією Cruise International

схоже