Виставка рідкісних ікон із зібрання Лепса відкриється в Історичному музеї

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: ТАСС / Зураб Джавахадзе   У Державному історичному музеї відкриється виставка рідкісних ікон із зібрання заслуженого артиста РФ Григорія Лепса, повідомляє   Агентство Москва

Фото: ТАСС / Зураб Джавахадзе

У Державному історичному музеї відкриється виставка рідкісних ікон із зібрання заслуженого артиста РФ Григорія Лепса, повідомляє Агентство "Москва" . Поповнювалася унікальна колекція співаком протягом 20 років.

Експозицію "предивного мистецтво": ікони із зібрання Григорія Лепса "можна буде відвідати з 4 вересня по 6 листопада. До неї увійдуть рідкісні пам'ятки іконопису і графіки XVI - початку XX століть. До сих пір ця колекція була невідома широкому загалу і ніколи не експонувалася.

Також виставка містить у собі ікони майстрів Збройової палати і працювали в її традиціях іконописців XVIII століття, твори старообрядницьких майстрів Помор'я, Москви, Романово-Борисоглібська, Поволжя, Прибалтики, роботи іконописців Мстери і Палеха.

Всього в музеї представлять близько 200 ікон.

Раніше повідомлялося, що понад 380 картин художників-аматорів покажуть на виставці "Місто майбутнього" в рамках другої міської акції "Московський пленер". Експозиція в арт-резиденції "Двійка" культурного центру "Москвич" почне працювати 20 серпня.

На виставці початківці художники покажуть, якою вони бачать Москву майбутнього. До 31 серпня відвідувачі зможуть побачити і оцінити роботи, виконані в різних художніх техніках з використанням олівців, гуаші, акварелі, пастелі, масла і сепії.