Онлайн-програма для планування дачної ділянки 6 соток

Представляємо Вашій увазі онлайн-програму для планування дачної ділянки розміром 6 соток для браузерів Opera, Chrome, Firefox. Наша програма дуже проста у використанні. Вона призначена для самостійної планування дачної ділянки, садово-городньої ділянки, а також ділянки під котедж або заміський будинок. Програма планування дачної ділянки постійно доповнюється новими об'єктами. Поки вона розрахована на планування прямокутної ділянки 6 соток розміром 20х30 м. Ознайомитися з описом роботи онлайн-програми для планування дачної ділянки Ви можете тут .

Наша програма планування садової ділянки забезпечена великою набором будівель і рослин, які можна розмістити на плані. Ми постаралися зробити зрозумілими зображення об'єктів і додатково підписали кожен об'єкт в підказці. Більшість об'єктів зображені видом зверху, але деякі об'єкти для наочності показані спереду. Майже кожен об'єкт представлений в декількох примірниках. Наприклад, на план можна помістити дві парковки і одні садові гойдалки.

У програмі в меню будівель містяться: будинок, хозблок, теплиця, басейн, стоянка для авто, садова доріжка, колодязь, гойдалки.

В меню рослин містяться: яблуня зелена і червона, груша, слива, вишня, ялина, береза, квіткові клумби, в тому числі троянди і тюльпани, ягідні і декоративні кущі, газон, грядка.

Межовий онлайн-сервіс для браузерів Chrome, Firefox, Opera:

Програма планування дачної ділянки

Програма для планування дачної ділянки дозволяє встановити необхідний розмір об'єкта з точністю до 50 см. Найменший розмір об'єкта можна зробити 50х50 см. Початковий розмір об'єктів встановлений середнім для самого популярного ділянки - 6 соток. План ділянки забезпечений розмірної сіткою через 1 м. Клітини на плані мають розмір 1х1 м. Стовщені лінії прокреслені через 5 м. Розмістити об'єкт на плані програма дозволяє з точністю до 50 см (тобто до половини клітини).

По ходу планування ділянки програма дає можливість онлайн багаторазово змінювати розміри об'єктів, переміщати їх, видаляти з плану і знову додавати.

Можна робити приблизний план ділянки, коли відомі тільки приблизні розміри ділянки, будівель і рослин, і цього може бути достатньо для створення образу ділянки.

Для точного плану спочатку потрібно провести вимірювання ділянки і всіх об'єктів на ньому (положення і розмір об'єктів по довжині, ширині, висоті). А також положення ділянки щодо сторін світла для визначення тіньових і сонячних місць ділянки вранці, вдень і ввечері. Точний план необхідний при плануванні нового будинку або ін. Будівель, для ландшафтних робіт, для правильного вибору розмірів і для оцінки обсягу матеріалу.

За відомим розмірами починаємо планувати садову ділянку. За допомогою програми планування спочатку встановимо на план капітальні будови (будинок, хозблок, колодязь), дерева і кущі, які залишаться на ділянці. Вибираючи положення нового будинку, необхідно враховувати підведення електрики, води, газу, а також напрямок і розмір тіні від будинку. Потім розміщуємо парковку авто. Тепер час зручно розташувати доріжки. Місце, що залишилося на ділянці займаємо зоною відпочинку, газоном, садом, квітником, городом. Розставляємо альтанку, гойдалки, мангал, стіл, басейн. Важливо врахувати наявність тіні в денні години в зоні відпочинку, квітнику, на городі. Зону відпочинку зручно розташувати в тіні, а басейн, квітник і город розміщувати переважно на освітленій сонцем частини ділянки, з огляду на характер рослин.

Вдалого планування!

Опис онлайн-програми планування дачної ділянки 6 соток

Послуги зі створення план-схеми дачної ділянки на комп'ютері. Частина 1. Використовуємо мережевий сервіс easel.ly

Планування дачної ділянки