Апгрейд традиційної бібліотеки: в Рені відкрили освітній медіа-простір

Культурно-освітній медіа-простір створено на базі Ренійської районної дитячої бібліотеки. Воно обладнане комп'ютерами, HD-проектором, веб-камерою і сучасними меблями.

Про це повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин, передає прес-служба ОДА.

«В Одеській області триває трансформація бібліотек в сучасні медіа-центри. Жителі району зможуть скористатися тут Wi-Fi або провести час за книгою. І при цьому в створеному приміщенні можуть відбуватися творчі зустрічі, лекції та майстер-класи. Таким чином, основні функції бібліотеки - культурна та освітня - зберігаються, але вони адаптовані до сучасних потреб », - підкреслив віце-губернатор.

Для відкриття медіа-центру в приміщенні був проведений косметичний ремонт, закуплені столи і виставкові стенди. Крім того, бібліотека отримала також комплект літератури для поповнення книжкового фонду.

Всього до кінця року в Одеській області планується відкрити понад 10 таких сучасних просторів.

Нагадаємо, відкриття сучасних культурно-освітніх медіа-центрів на базі закладів культури передбачено Стратегічним планом дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. Кожне таке медіа-простір пристосоване для людей з інвалідністю. На придбання технічного обладнання спрямовуються кошти з обласного бюджету.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин. клац і н клуні прилітають прямо до Вас в кишеню!