прес-центр - прес-релізи - IKEA

МЕГА Біла Дача розширює межі шопінгу

14 грудня 2007 р Московська область. Компанія ІКЕА і Група компаній «Біла Дача» оголошують про відкриття другої черги найбільшого в Росії Сімейного торгового центру МЕГА Біла Дача в місті Котельники Московської області. Об'єднавши під своїм дахом великий пул орендарів, що не має аналогів в Росії, МЕГА Біла Дача запропонує російським покупцям нові можливості для шопінгу та дозвілля.
На урочистій церемонії відкриття були присутні Міністр споживчого ринку та послуг Уряду Московської області В'ячеслав Фомічов, Повноважний міністр, Заступник Голови Представництва Швеції в Росії Стефан Гулльгрен, Глава міського округу Котельники Московської області Олексій Седзеневскій, Генеральний директор ІКЕА Росія і СНД Пер Кауфман, Генеральний директор Агрофірми « Біла Дача »Володимир Циганов, а так само інші представники Адміністрації Московської області, міста Котельники, керівництва компаній ІКЕА і« Б іла Дача ».
Відкриття другої черги Сімейного торгового центру МЕГА Біла Дача є продовженням масштабного проекту компанії ІКЕА і Групи компаній «Біла Дача», що стартував в 2005 році. Загальні інвестиції в проект склали 12 млрд. Рублів. Результатом унікального співробітництва став найбільший в Росії і один з найбільших в Європі торговий центр для всієї родини. Загальна площа комплексу складає 300 тис. Квадратних метрів. Якірними орендарями МЕГА Біла дача є магазин ІКЕА, садовий центр «Біла Дача», продуктовий гіпермаркет Ашан, торговий центр «Стокманн», магазин формату «Зроби сам» ОБІ, мегамаркет електроніки і побутової техніки «МедіаМаркт», гіпермаркет «М. Відео», гіпермаркет спортивних товарів «Декатлон», парк розваг «Крейзі парк», боулінг і більярд клуб «Космік», 15-зальний кінотеатр «Киностар», магазини «Санта Хаус» і «Дитячий світ». У торговому центрі МЕГА Біла Дача представлено понад 330 орендарів, що пропонують товари і послуги для всієї родини.
Друга черга Сімейного торгового центру МЕГА Біла Дача розташована навпроти магазину ІКЕА, відкритого в 2005 році, і першої черги Сімейного торгового центру МЕГА, розкрив свої двері відвідувачам у 2006 році. Обидві будівлі МЕГА Біла Дача зв'яже між собою пішохідний міст, протяжністю 250 метрів, який планується ввести в експлуатацію навесні 2008 року. Спеціально для відвідувачів МЕГА Біла Дача, була побудована нова транспортна розв'язка, що забезпечує зручний під'їзд до торговому центру.
«МЕГА Біла Дача - незвичайний проект, причому не тільки тому, що це найбільший торговий комплекс в Росії, і один з найбільших в Європі. Можна сказати, що сама структура цього комплексу багато в чому відображає концепцію сімейного торгового центру. Чоловікам напевно сподобається друга черга МЕГА - боулінг, більярд, магазини електроніки і спорттоварів, а також магазин формату «Зроби сам». Жінки оцінять шопінг МЕГА - кращі бренди одягу, взуття, косметики. А для дітей в обох частинах торгового центру передбачені ігрові майданчики і розваги », - каже Пер Кауфман, генеральний директор ІКЕА Росія і СНД.
«Компанія ІКЕА стала першим міжнародним партнером Агрофірми« Біла Дача »в області девелопменту та будівництва великих торгово-розважальних центрів. Проект МЕГА Біла Дача був розрахований на 3 роки, складався з трьох фаз: магазину ІКЕА, МЕГА першої черги і сьогодні проект завершується відкриттям МЕГА друга черга. Ми отримали багатий і плідний досвід взаємодії з великою іноземною компанією, в чем-то доповнювали один одного, чомусь вчилися. Робота пройшла в атмосфері співпраці та взаємодії, були виконані всі зобов'язання по відношенню один до одного, орендарям та відвідувачам торгового центру. Здається, що робота над цим проектом може послужити зразком співпраці великої міжнародної компанії та російського девелопера. Сподіваємося на продовження нашої співпраці з компанією ІКЕА », - каже Володимир Циганов, Генеральний директор Агрофірми« Біла Дача »
Мережа сімейних торгових центрів МЕГА - інвестиційний проект російського відділення компанії ІКЕА. Концепція МЕГА відкриває перед росіянами принципово нові можливості організації дозвілля, дозволяючи відвідувачам поєднувати покупки і розваги для всієї родини. Сьогодні в Росії працюють десять торгових центрів МЕГА: три в Підмосков'ї - МЕГА Химки, МЕГА Теплий Стан (найвідвідуваніший торговельний центр в Європі) і МЕГА Біла Дача, два в Ленінградській області - МЕГА Дибенко і МЕГА Парнас, і торговельні комплекси МЕГА в регіонах - Казані, Єкатеринбурзі, Нижньому Новгороді, Новосибірську та Ростові-на-Дону.
Група компаній «Біла Дача» - холдинг, який об'єднує в собі кілька напрямків бізнесу: вирощування та переробка овочевої продукції, озеленення і ландшафтний дизайн, девелопмент і комерційна нерухомість. Проект МЕГА Біла Дача - один з інвестиційних проектів ГК «Біла Дача», який здійснюється спільно з компанією ІКЕА. Іншими інвестиційними проектами ГК «Біла Дача» є логістичний комплекс класу «А», що розташовується в м Котельники МО, проект заміського комплексу комерційної і житлової нерухомості Біла Дача Парк, багатофункціональний житловий комплекс «Біла Дача» закритого типу і ряд інших великих девелоперських проектів.

МЕГА Біла Дача розширює межі шопінгу   14 грудня 2007 р Московська область назад