Від "Бутирки" до Маршала. Які концерти пройдуть в Солігорськ цієї осені?

З настанням осені активізувалася і діяльність міського Палацу культури З настанням осені активізувалася і діяльність міського Палацу культури. Виходячи з графіка заходів в афіші солігорського установи культури, занесеного на Республіканську Дошку Пошани , Концертна осінь в столиці калійників обіцяє бути вельми насиченою. Пропонуємо вам огляд найбільш яскравих концертних і видовищних заходів, запланованих для Солігорськ публіки на осінню пору.

Остання тиждень вересня ознаменується двома концертами. 23 вересня пройде концерт зірки білоруської естради позовом Абалян. Цю виконавицю по праву можна називати інтернаціональної співачкою: пісні в її виконанні звучать російською, білоруською, вірменською, італійською, французькою та англійською мовами.

А на наступний день, 24 вересня на сцену Палацу культури зійдуть суворі хлопці з російської групи "Бутирка". Колектив цей, якщо хто не в курсі, виконує композиції в жанрі "російський шансон", а теми пісень, як сказано на офіційному сайті групи , "Зрозумілі і близькі тим, хто знайомий з життям за колючим дротом не з чуток". Цінителям жанру напевно знайомі такі хіти, як "Запахло весной", "Яка осінь в таборах". Ці та інші пісні зовсім скоро можна буде почути в Солігорськ в живому виконанні. Початок виступу о 18.30.

фото з   офіційного сайту гр
фото з офіційного сайту гр. "Бутирка"

Жовтень принесе в Солігорськ концертне життя запальні хореографічні постановки від столичного шоу-балету "Фламенко", виступ якого відбудеться в Палаці культури 9 жовтня в 18.30.

Традиційно пройдуть в стінах Палацу і урочисті заходи, присвячені Дню матері. 14 жовтня в театральному залі відбудеться святкова програма «Світло материнства - світло любові!», А 16 жовтня я - конкурсна шоу-програма "Супер-бабуся".

22 жовтня всі поціновувачі справжнього народного співочого творчості зможуть відвідати звітний концерт НХНП «рідні напеў» «КОЛАВАРОТ».

Одним з головних концертних подій осені в Солігорськ обіцяє стати виступ Заслуженого співака Російської Федерації Олександра Маршала. Екс-учасник групи "Парк Горького" і виконавець таких відомих хітів як "Орел", "Злива", "Білий попіл", "Рота" постане перед Солігорськ глядачами в суботу, 27 жовтня. Початок концерту о 17.00.

3 листопада намічається свято на вулиці Солігорськ любителів театрального мистецтва. На цей день в афіші запланований показ оперети угорського композитора Імре Кальмана "Маріца", що розповідає про високі почуття і про те, як знайти шлях до серця коханої людини, подолавши всі труднощі, недовіру і обман.

21 листопада відбудеться концерт Заслуженої артистки РФ, артистки розмовного жанру, жінки-гумориста Олени Степаненко, відомої, крім своїх гумористичних монологів і пародійних номерів, ще й тим, що була дружиною що не потребує представлення Євген Петросяна.

Завершить культурну програму осені в міському ДК Ювілейне ГРАНД-ШОУ Вадима Матанцева "Народному ансамблю танцю« Сузор'е »- 15 років!", Проведення якого заплановано на 22 листопада.

, Проведення якого заплановано на 22 листопада

Відділ новин "Електронного Солігорська"

Повідомте нам, якщо ви знайшли в тексті помилку. Для цього виділіть за допомогою миші слово або словосполучення, що містить помилку, і натисніть Ctrl + Enter.