Газетні замітки »Олег Шак

Сам президент Білорусі Олександр Лукашенко називає «Міжнародний фестиваль мистецтв« Слов'янський базар »у Вітебську» - улюбленим дітищем, яке росло і розквітало разом з державою.

«Слов'янський Базар» це - самобутність, незалежність і дружелюбність. Щороку, влітку, Вітебськ гостинно зустрічає учасників, гостей і друзів фестивалю.

Це свято проводиться з 1992 року, і за час існування в ньому взяли участь представники 66 країн світу. Для гостей та учасників в Вітебську звучать пісні, музика, народна творчість, демонструється мистецтво живопису, кіно, театру і балету ... А символ фестивалю - квітка волошка.

Як зізнаються організатори, концерт виконавців Шансону на «Слов'янському Базарі» найочікуваніша захід. Третій рік поспіль це буде тепла і дружня зустріч з жанрової піснею. Цього року очікується і багато сюрпризів! Виступ наших артистів стане фінальним акордом Вітебського свята.

16 липня на сцену Літнього амфітеатру вийдуть Віктор Корольов, Альона Апіна, Леонід Телеш, Катерина Голіцина, Любов Шепілова, Олексій Глизін, групи «Штар» і «Бутирка», Білоруська група «Ліки від Меланхолії», гість з України, шансоньє Олег Шак, якого називають українським Стасом Михайловим, - так проникливо і талановито він співає про кохання. А у Ольги Кормухіна та Тетяни Маркової, повернення на Велику Сцену !!! Вперше після довгої перерви ці, без перебільшення «всенародні» артистки, з'являться перед публікою з новими піснями.

На «Слов'янському базарі» ми почуємо і Сергія Любавіна, який одним появою на сцені звертає слухачок в вірних прихильниць. Фірмова лірика Сергія Любавіна додасть романтики в Вітебський концерт.

«Радіо Шансон» продовжує відкривати нові імена. У концерті бере участь і група «Весна», проект продюсера і музиканта Ігоря Матета. У його послужному списку добра частка хітів для поп-діви Маші Распутіної.

Організатори фестивалю обіцяють масу сюрпризів. Так, білоруський колектив «Дрозди», перепел хіт Любові Успенської «Люба - Любонька». Втім, відкриваючи інтригу вечора, королева Шансону по-російськи, також стане гостею гала-концерту зірок Шансону на «Слов'янському базарі у Вітебську» і обов'язково заспіває і скаже кілька теплих слів своїм шанувальникам.

Отже 16 липня, 22.00, Літній амфітеатр «Слов'янського базару у Вітебську» - концерт зірок ШАНСОНА! Подія, яке неможливо пропустити!

Продаж квитків на концерти XIX Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов'янський базар у Вітебську» почалася 4 червня. Для іногородніх надається можливість замовити квитки на «Слов'янський базар у Вітебську» по телефону. Поспішайте!

ОКСАНА, правда ШАНСОНА