Неллі Уварова іменинниця: куди пропала з телеекранів зірка серіалу "Не родись красивою"

1. Дитинство майбутньої актриси
  2. Юність Неллі
  3. Театральна кар'єра Уварової
  4. Кінокар'єра Неллі Уварової
  5. Особисте життя Неллі

Тридцять вісім років виповнюється знаменитій актрисі Неллі Уварової ! Тієї самої, яка грала Катю Пушкарьову в знаменитому ж серіалі «Не родись красивой». Ми розповімо вам про життя Неллі, пропонує Joinfo.ua!

Дитинство майбутньої актриси

Народилася вона в місті Мажейкяй в Литві, а сім'я була російсько-вірменської при цьому. Папа - інженер-будівельник, мама викладала спортивну гімнастику. Була ще сестра Олена, на чотири з половиною роки старший - сьогодні у Олени Уварової свій дизайнерський лейбл YBAPOBA, досить успішний. При цьому росли Неллі з Оленою в основному в Грузії (що поробиш, тато-інженер, відрядження розтягувалися на роки), а потім там почалася громадянська війна, довелося перебиратися до Москви. З грошима у столиці стало гірше, але життя все одно була дуже навіть щасливою.

Неллі в шкільні роки грала в спектаклях і на ранках, вступила в шкільну команду КВН - мама допомагала вчити слова і часом писала сценарії. Батьки дуже підтримували, тому Уварова-молодша досягла максимуму і змогла вступити до ВДІКу без особливих проблем, до того ж на курс до знаменитого Георгій Тараторкін.

Юність Неллі

Фото: Pinterest

Далі було багато студентських спектаклів. Глядачі любили, педагоги хвалили, Микита Михалков виділив спеціальний студентський грант. У кіно Уварова дебютувала в 1999 році, в короткометражному фільмі «Полетіли» - у навчальній роботі дівчата з режисерського факультету, а звали режисера Анна Мелікян. Потім отримала приз «Свята Анна», премію від Фонду Ролана Бикова за успіхи в навчанні, грант від фонду Федора Бондарчука. Потім отримала диплом ВДІКу - і самі різні пропозиції від різних театрів міста Москви.

Театральна кар'єра Уварової

Фото: Pinterest

Вона пішла працювати в Російську академію Молодіжного театру, і грала там в Рамте, вкрай відомому театрі, між іншим. Притому як в дитячих постановках, так і в серйозних. За роль в моноспектакте «Правила поведінки в сучасному суспільстві» Неллі отримала приз фестивалю «Веселка» і була номінована навіть на «Золоту маску». Театральна трилогія «Берег утопії» теж принесла ряд премій. Плюс антреприза - в театральній майстерні свого колишнього художнього керівника Георгія Тараторкина, з агентством «Art-партнер XXI», в театрі «Современник» ...

Кінокар'єра Неллі Уварової

Фото: Pinterest

Спочатку були маленькі ролі - в тому ж «Бумере», наприклад. А потім її раптово впевнено покликали в «Не родись красивой» - режисер був впевнений на всі багато сотень відсотків, що грати повинна саме вона. Але кастинг довелося пройти чесно - тим не менш, з режисером все погодилися. Серіал закінчився - і почалися суцільні запрошення, але Неллі побоювалася, що образ Каті експлуатуватимуть нещадно, тому відмовлялася. Тільки в театрі грала і в тих фільмах, які їй дійсно подобалися - в основному не дуже відомі. Зате отримала ряд нагород і грантів!

Особисте життя Неллі

Фото: Pinterest

Вона ще до серіалу вийшла заміж за Сергія Пікалова, режисера. Він потім став одним з постановників «Не родись красивой». На жаль, через три роки він пішов, притому до костюмерші - дружина стала надто популярною ... А в 2011 році з'явилася дівчинка Ія, ім'я її означає «квітка фіалки». Чи не від Пікалова - Неллі довгий час приховувала ім'я батька, а потім вийшла заміж за Олександра Гришина, колеги по РАМТа. У 2016 році народився маленький Ігнатій.

А свіжі фото Неллі Уварової ми вже показували. Сподіваємося, вам сподобалося! І ми з вами можемо насолоджуватися її прекрасним чином в день її народження!