Виріб з природного матеріалу «Осінній букет»

Яника Баклушін
Виріб з природного матеріалу «Осінній букет»

Золота осінь - чудова пора для прояву творчості! Можна робити гарні вироби, складати композиції з природного матеріалу, а можна просто прогулятися по парку або алеї і помилуватися "золотий" красою.

Нам з донькою в школі запропонували взяти участь в конкурсі виробів з використанням природного матеріалу. Ми думали, що ж нам зробити, з одного боку, цікаве і незвичайне, а з іншого боку, доступне у виконанні для дитини. Наша наступна прогулянка по парку виявилася веселою і плідної: ми збирали кленові листки, підбирали їх за кольором для трояндочок, обговорювали майбутню саморобку і просто насолоджувалися гарною погодою і навколишньою красою. Будинки зробили трояндочки з кленового листя (освоїли всім відому техніку ще в минулому році). А ось над складанням композиції довелося потрудитися. У підсумку наша робота склалася з кількох етапів:

1) зв'язали трояндочки по 3 штуки;

2) прив'язали ці маленькі букетики до бортикам кошика по периметру (по одній квіточці виявилося складно прив'язувати);

3) в середину помістили синтепон;

4) вставили штучну троянду і три гілочки штучних зеленого листя;

5) покрили лаком для волосся для блиску, дали підсохнути.

І ось результат!

Успіхів вам у вашій творчості та нових ідей і натхнення!

Публікації по темі:Публікації по темі:

Виріб з природного матеріалу «Кот, лисиця і півень»   Щороку в нашому дитячому садку проходять виставки до свята осені Виріб з природного матеріалу «Кот, лисиця і півень» Щороку в нашому дитячому садку проходять виставки до свята осені. І цей рік не став винятком. Всі постаралися на славу. Чого тільки.

Виріб з природного матеріалу «Сонечко»   Настав серпень - останній літній місяць Виріб з природного матеріалу «Сонечко» Настав серпень - останній літній місяць. У нас, в Сибіру, ​​сонце ще світить яскраво, але не обпалює. З середини серпня починає спадати.

«Кавовий ежонок» «Кавовий ежонок». Виріб з природного матеріалу Для виготовлення їжачка Вам будуть потрібні: зерна кави, нитки "Садовий джгут", солоне тісто і клей "Супер момент". Для прикраси можна використовувати.

Осінній букет з природного матеріалу   Осінь прекрасна пора для збору різноманітних природних матеріалів Осінній букет з природного матеріалу Осінь прекрасна пора для збору різноманітних природних матеріалів. Ми набрали багато літачків і хотіли б поділитися з вами ідеєю колективної.

Осіння виріб з природного матеріалу   Наша робота розпочалася зі звичайною шишки Осіння виріб з природного матеріалу Наша робота розпочалася зі звичайною шишки. Повертаючи з садка з донькою, знайшли шишку і вона запропонувала зробити саморобку. Перша асоціація.

Осіння виріб з природного матеріалу «Млин»   Пропоную вашій увазі виріб з природного матеріалу, де було використано: основа круглий, міцний пінопласт, накладено гілочки горобини , Осіння виріб з природного матеріалу «Млин» Пропоную вашій увазі виріб з природного матеріалу, де було використано: основа круглий, міцний пінопласт, накладено гілочки горобини ,.

Виріб з природного матеріалу «Лама»   Шановні колеги Виріб з природного матеріалу «Лама» Шановні колеги! Вашій увазі представлю роботу, зроблену спільно з моїми дітьми для виставки в дитячому саду. На моє глибоке.

Виріб з природного матеріалу «Весняний лужок»   Для виготовлення нам знадобилося: 1 Виріб з природного матеріалу «Весняний лужок» Для виготовлення нам знадобилося: 1. Земля і зерна вівса для пророщування. 2. Марля розміром 1 * 1 метр. 3. Жовта і зелена папір, трубочки.

Творча майстерня «Райдужний букет» Творча майстерня «Райдужний букет». Квіти з природного матеріалу (фотозвіт) Хлопці з підготовчої групи "Крапельки" разом зі своїми вихователями Анісімовій Світланою Олександрівною і Гипиловой Оленою Анатоліївною.

«Забавні черепашки» - виріб з природного матеріалу   Діти дошкільного віку люблять майструвати вироби своїми руками і використовувати в іграх з друзями «Забавні черепашки» - виріб з природного матеріалу Діти дошкільного віку люблять майструвати вироби своїми руками і використовувати в іграх з друзями. Вони із задоволенням працюють з природним.