Місце народження Афродіти - недалеко від Пафосу колись вийшла з піни морської Богиня Любові - Мій Кіпр

Місце народження Афродіти

По дорозі до з Лімассола в Пафос знаходиться легендарне для Кіпру місце - Петра ту Роміу або місце народження Афродіти. Завдяки цій богині Кіпр носить титул острова любові і краси. Згідно з однією з легенд, Афродіта з'явилася з піни, що утворилася біля берегів острова Кіфера, але вітерець волею долі приніс цю піну до берегів Кіпру, де і з'явилася сама богиня, тому іноді її називають Киприда. А ім'я Афродіта походить від грецького «Афрос» - піна.

Зараз це місце вважається місцем паломництва всіх закоханих або шукають любов з усього світу. І з цим місцем пов'язано багато ритуалів для залучення любові і краси, наприклад, побувавши на пляжі біля Каменя Афродіти потрібно постаратися знайти камінь у формі серця, тоді ви знайдете свою любов або якщо вже знайшли, вона залишиться з вами на все життя. Найголовніше, що каменів тут вистачить на всіх і справді трапляються «сердечка», треба просто добре пошукати, але заради такої справи, напевно, варто.

Камінь Афродіти: великий і чорний Камінь Афродіти: великий і чорний

Або, якщо обплить камінь Афродіти проти годинникової стрілки 3 рази, то залишишся вічно молодим і красивим, а загадане таким чином бажання обов'язково збудеться! А якщо плавати стільки не хочеться, так як вода тут досить холодна, глибоко і часто піднімаються хвилі, необхідно в повний місяць приїхати і просто скупатися один раз голяка, і тоді результат у вигляді вічної молодості вам гарантований.

Камінь у формі серця принесе вам справжнє кохання Камінь у формі серця принесе вам справжнє кохання

Багато хто приїжджає до каменя Афродіти навіть проводити весільні церемонії або весільні фотографії. Звичайно, що може бути романтичніше, ніж побувати на пляжі самої Афродіти в найщасливіший ваш день. Дуже символічно.

Найголовніше, це не переплутати справжній камінь Афродіти з будь-яким іншим! Насправді, камінь Афродіти - це не один з високих гострих скель, які стоять разом. Це великий напівкруглий камінь чорного кольору, який стоїть по ліву руку від вас, якщо стояти обличчям до моря.

Будьте дуже обережні при вході в море: дно всипане великою галькою, втім, як і пляж, а на дні навіть лежати великі камені - бережіть ноги.

Найромантичніше місце острова - місце народження Афродіти Найромантичніше місце острова - місце народження Афродіти

Паркуватися у місця Афродіти треба по праву сторону від траси, якщо їхати в напрямку Пафосу. Паркінг стоїть на пагорбі і спочатку не зрозуміти, як же можна потрапити на іншу сторону дороги, та ще й вниз, до моря. А тут є секрет: у кафе-магазину ви знайдете спуск в кам'яний невеликий тунель, і, пройшовши зовсім трохи - трохи опинитеся на заповітному пляжі. Найголовніший плюс цього тунелю, дорога проходить над пляжем і не видно машин, а ще, ніхто не може заїхати в це заповідне місце і зіпсувати вигляд на вашій фотографії своїм авто!