Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту

1. Освіта

Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту - заклад державної форми власності I-II рівня акредитації Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту - заклад державної форми власності I-II рівня акредитації. Коледж створений відповідно до Наказу № 66 Національної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України від 07.05.2012 року на правах відокремленого структурного підрозділу з метою забезпечення регіональних потреб у фахівцях економічного спрямування та наближення студентів до їх місця проживання.

Історія коледжу починається з заснування в 1926 році Республіканського навчального комбінату ЦСУ УРСР, на базі якого було створено Бухгалтерська школа, а пізніше - Київський обласний навчальний центр Міністерства статистики України.

Завдання закладу на сьогодні полягає в створенні умов організації навчання, вимірюється і оцінюється результатами самостійної пізнавальної діяльності студентів.

Згідно з ліцензією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України АЕ №527454 від 05.11.2014 року коледж здійснює підготовку студентів на базі 9-ти та 11-ти класів.

За освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» за 5 спеціальностями:

• Бухгалтерський облік;
  • Інформаційна діяльність підприємства;
  • Комерційна діяльність;
  • Оціночна діяльність;
  • Фінанси і кредит.

Термін навчання становить:

• для студентів з базовою загальною середньою освітою - 3 роки,
  • для студентів з повною загальною середньою освітою - 2 роки.

За освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»:

Термін навчання - 4 роки.

Матеріально-технічна база Білоцерківського коледжу ФОА НАСОА представлена власним п'ятиповерховим будівлею.

Коледж повністю укомплектований педагогічними кадрами. Всі викладачі мають вищу освіту і працюють за фахом. В роботі педагогічний колектив поєднує кращі традиції навчання з новітніми технологіями.

У підготовці навчально-методичного забезпечення та виконання планів і програм коледж тісно співпрацює з базовим навчальним закладом - Національною академією статистики, обліку та аудиту.

Специфічна форма комп'ютеризації навчального процесу гарантує високий рівень забезпечення сучасними способами, формами і методами, які спрямовані на досягнення кращого результату в навчанні.

В бібліотеці коледжу створені всі необхідні умови для забезпечення користувачів інформацією шляхом застосування сучасних комп'ютерних технологій. Бібліотека підключена до мережі Internet і до локальної мережі Intranet, а також створена зона Wi-Fi. Бібліотека систематично поповнюється спеціалізованими періодичними виданнями.

Студенти коледжу мають активну життєву позицію. Діяльність органів студентського самоврядування направлена ​​на удосконалення навчально-виховного процесу з метою якісного навчання, виховання духовності і культури студентів, зростання у студентської молоді соціальної активності та відповідальності за доручену справу. Така діяльність реалізує творчі здібності студентів, підвищує ініціативу, відповідальність за результати своєї праці, дає можливість залучати молодь в процес управління справами навчального закладу.

Випускники коледжу працюють на підприємствах всіх форм власності в області економіки міста та області, де зарекомендували себе кваліфікованими фахівцями. Вони займають відповідальні пости в адміністрації підприємств і установ міста, області та по всій Україні. В результаті в регіоні традиційно існує кредит довіри до Білоцерківського коледжу ФОА НАСОА і його педагогічному колективу.

Керівництво коледжу