Дитячий танець «Бугі-Вугі». Фотозвіт

Публікації по темі:

9 травня в групі «Маргаритки» 9 травня в групі «Маргаритки». Наші стінгазети. Фото звіт. Здрастуйте, шановні колеги! Наближається свято 9 травня! У всіх садах, у всіх групах проводиться велика робота. Вихователі розмовляю.

Фото звіт: «Опудало Масляної своїми руками»   Опудало Масляної своїми руками Фото звіт: «Опудало Масляної своїми руками» Опудало Масляної своїми руками. Станьмо вранці рано, Напечём млинців З сиром, сметаною, С медом. Будь здоров! З маслом і варенням, Ось.

Фотозвіт про виставу за казкою «Федорина горі»   Казка - прекрасний світ для дітей і дорослих, з яких ми можемо почерпнути дуже багато для свого життя: вона не тільки наповнює наш внутрішній Фотозвіт про виставу за казкою «Федорина горі» Казка - прекрасний світ для дітей і дорослих, з яких ми можемо почерпнути дуже багато для свого життя: вона не тільки наповнює наш внутрішній.

Фотозвіт «Як ми їздили в гості до Петрику Чайковському»   Нещодавно побували з дітьми в гостях у Петрику Чайковського, а саме в музеї Чайковський і Москва Фотозвіт «Як ми їздили в гості до Петрику Чайковському» Нещодавно побували з дітьми в гостях у Петрику Чайковського, а саме в музеї "Чайковський і Москва". Дуже затишне, невеличке приміщення в центрі.

Фото звіт Тижня психології в ДНЗ «Казка»   Тиждень психології в нашому ДОУ / c 17 по 21 листопада / пройшла досить активно, велика кількість учасників було залучено в проведення заходів Фото звіт Тижня психології в ДНЗ «Казка» Тиждень психології в нашому ДОУ / c 17 по 21 листопада / пройшла досить активно, велика кількість учасників було залучено в проведення заходів.

Фотозвіт про роботу з м'ятою папером   Діти дошкільного віку, дуже люблять грати Фотозвіт про роботу з м'ятою папером Діти дошкільного віку, дуже люблять грати. Адже гра це найголовніший вид діяльності. Саме в грі діти розвивають допитливість, пізнають.

Конспект заняття з використанням здоров'язберігаючих технологій   оспітатель: Сьогодні до нас в гості прийшов казковий герой Конспект заняття з використанням здоров'язберігаючих технологій оспітатель: Сьогодні до нас в гості прийшов казковий герой. Хто це? (Буратіно). Він до нас прийшов не просто так, а хоче, щоб ми показали.

Фото звіт ранку Православної недільної школи Фото звіт ранку Православної недільної школи. Фото звіт ранку «Різдво» Запрошую Вас побувати на нашому Різдвяному святі. Хлопці недільної школи, приготували для прихожан.

Фотозвіт про екскурсію на виставку «Історія дерев'яної іграшки»   27 листопада 2014 р Фотозвіт про екскурсію на виставку «Історія дерев'яної іграшки» 27 листопада 2014 р. Ми групою ходили в Дитячий Будинок Творчості. Там розмістив Пермський Художній музей одну зі своїх виставок «Історія.

Виставка сніговиків Виставка сніговиків. Фотозвіт Добрий день! Хочу поділитися фото з виставки новорічних виробів в нашому саду. Батькам було запропоновано виготовити сніговика з підручних.

Хто це?