Анастасія Волочкова за кам'яним парканом: балерина показала себе в купальнику в повний зріст

1. Балерина за кам'яним парканом
  2. Реакція передплатників артистки

Відома балерина знову дивує. Анастасія Волочкова продемонструвала фігуру в купальнику, стоячи за кам'яним парканом. Нове відео в мікроблозі зірки викликало подив передплатників і чимало питань, повідомляє Joinfo.ua.

Балерина за кам'яним парканом

У своєму мікроблозі Анастасія Волочкова поділилася відео з відпочинку. Перші секунди показують здивованому глядачеві кам'яний паркан, а за ним - море. Повільно-повільно через паркан з'являються голова, руки, а потім і вся Анастасія. Нічого не скажеш, ефектна поява, ефектною жінки.

Волочкова розповіла своїм шанувальникам і не тільки, про те, як і де проходить її відпочинок. Також артистка розповіла, що їй захотілося відпочивати далеко від людей «в най-най красі». Але цю «найкращу» красу так і не показала. Замість цього несподівано встала перед камерою на повний зріст, демонструючи свої форми, одягнені в жовтий купальник.

Реакція передплатників артистки

У деяких передплатників виникло справедливе питання: «А від чого ви відпочиваєте?» (Орф. І пункт. Авторів збережені, прим. Ред.).

Інші ж говорили про те, що кожне наступне відео балерини стає все абсурдніше попереднього. А хтось з гумором поставився до побаченого і написав, що не багато тих, хто сприймає її контент всерйоз. Багато також нагадали балерині, що вона раніше вже публікувала це відео.

«Вже навіть не смішно ... марення ((», «80% передплатників заходять сюди поржать) тому, власне, і підписані)», «Пост називається:" Я вас ХОЧУ звести з розуму »« Я теж обмерла- це вже було .Та все з нею дуже погано ... »,« навіщо повторно те ж саме? »,« В самоті .... А хто весь час Вас знімає, Анастасія? »(Орф. і пункт. авторів збережені, прим. Ред .), - коментували передплатники.

Але це зараз артистка "живе" в основному за рахунок епатажного і свавільного поводження. Її кар'єра же починалася з головних партій в таких класичних балетних спектаклях, як «Жизель», «Дон Кіхот», «Спляча красуня», «Лускунчик». Вона зізнавалася, що за 4 роки роботи в петербурзькому театрі сповна покуштувала закулісних інтриг і змов колег.

Незважаючи на критику поведінки Волочкової, вона все ще збирає навколо себе прихильників і залишається зіркою російського шоу-бізнесу. А її витівки, останнім часом, дуже смішать Мережу. наприклад, фото на даху , Яке викликало чимало суперечок серед фоловерів зірки.

Фото: Інстаграм volochkova_art

»,« навіщо повторно те ж саме?
А хто весь час Вас знімає, Анастасія?