Не пропустіть: Опера-гала та Міжнародний фестиваль російської пісні - «Англія»

Асоціація російських культурно-освітніх об'єднань «Евролог UK» за підтримки Культурного центру Олени Образцової, Британського імперського оркестру, «Лондонської школи російської мови і літератури» та інших організацій проводить Відкритий IX Міжнародний фестиваль-конкурс російської пісні та Дня прапора України у Великій Британії. Фестиваль цього року присвячується народній артистці СРСР Олені Образцової та народному артисту Росії Дмитру Хворостовського.

Навіщо це все?

Фестиваль-конкурс виконавців російської пісні в Великобританії традиційно проводиться в останню неділю квітня на кращих майданчиках Лондона. Цьому чудовому міжнародного проекту, присвяченому кращої російської та британської музики і культури, вже більше 10 років! Фестиваль заснований благодійною асоціацією російських культурно-освітніх об'єднань «Евролог UK». Головна мета заходу - зближення британської та російської культур, а також підтримка як юних талантів, так і професійних виконавців.

Що нового?

В рамках фестивалю буде організовано просвітницький проект «Посвята Олені Образцової» з фотовиставкою «Зразкова життя» і показом фільму-концерту.

Конкурсний відбір учасників буде проводитися в два тури: прослуховування по записах і відбір претендентів на призові місця в фінал, а також конкурсна програма фіналістів під час квітневого гала-концерту. Прослуховування і відбір проводить офіційне журі конкурсу, що складається з видатних діячів мистецтв Росії і Великобританії. Почесний голова журі - художній керівник Академії Маріїнського театру Лариса Гергієва.

Програма Гала буде складатися з виступи зіркових виконавців, серед яких відомі артисти: соліст Маріїнського театру Василь Герелло, Лариса Рудакова (Великий театр), а також висхідні зірки, такі як Айгуль Ахметшина (ROH), Костас Сморігінас (ROH) і Євген Кунгур (Нова опера), який також буде ведучим вечора разом з Марією Веретеніной, володаркою Гран-прі попереднього 8-го Фестивалю-Конкурсу Російської Пісні в Лондоні в 2014 році.

Серед почесних гостей фестивалю буде Девід Джексон, менеджер і художній керівник конкурсу BBC Cardiff Singer of the World, який буде шукати на фестивалі нові таланти. Саме після перемоги на конкурсі в Кардіффі в 1989 році Дмитро Хворостовський вперше завоював світове визнання.

Хто в журі?

До міжнародного журі фестивалю зазвичай запрошують іменитих співаків та діячів мистецтв. Так, за роки існування на конкурсі побували: народний артист Росії Дмитро Хворостовський, народний артист Росії Сергій Захаров, професора Королівського коледжу музики: Греєм Бродбенд і Тім Еванс-Джонс, солістка Великого театру Олександра Дурсенева, міжнародний мистецтвознавець Михайло Казіник, французький оперний співак Давид Сереро , народний артист України Володимир Гришко, переможець конкурсу "Євробачення" Олександр Рибак, заслужений артист Ігор Корнелюк, граф Петро Шереметєв, заслужена артистка Росії Марина Поплавська, изв стни музикант і ведучий ВВС Сєва Новгородцев, заслужений артист Росії Сергій Лейферкус, відомий музикант гуртів «Акваріум» і «Кіно» Олександр Титов і багато інших. Протягом декількох років фестиваль підтримував народний артист Росії Сергій Захаров, багато в чому саме завдяки його підтримці фестиваль розвинувся в популярне міжнародна подія, в якому беруть участь талановиті виконавці з різних країн.

Хто приходить на конкурс?

Любителі музики взагалі і опери зокрема. Російськомовні жителі Англії та інших країнах, а також британці, люблячі російську культуру. В рамках фестивалю пройде ВІП-прийом за участю бізнес-еліти, а також російських і британських зірок. Публіка збирається, щоб не тільки послухати чудові голоси міжнародних виконавців - гостей і фіналістів конкурсу, а й прекрасну російську музику, на якій виросли покоління і яка зберігається в серцях людей, де б вони не жили.

Що будуть виконувати?

Гала-концерт - це особлива програма російських і британських арій і романсів у виконанні солістів Великого і Маріїнського театрів, інших оперних виконавців і музикантів з Великобританії, Росії, України та інших країн за участю Британського імперського оркестру під керівництвом Грема Джонса.

Гала-концерт та нагородження переможців відбудуться 29 квітня

ДЕ: Cadogan Hall, 5 Sloane Terrace, Belgravia, London, SW1X 9DQ

ВІП-квитки (перші два ряди, прийом з шампанським) - £ 150

Купити квиток можна на angliya.com/tickets

Всі зібрані кошти йдуть на благодійність.

Навіщо це все?
Що нового?
Хто в журі?
Хто приходить на конкурс?
Що будуть виконувати?