Британська бібліотека сканує газети 18-19 століття

Чотири мільйони газетних сторінок 18-19 століття були викладені в Інтернет Британською бібліотекою Чотири мільйони газетних сторінок 18-19 століття були викладені в Інтернет Британською бібліотекою. Тепер у громадськості виникло можливість ознайомитися зі змістом більш ніж 200 видань того часу, що випускаються як у Великобританії, так і в Ірландії.
У матеріалах міститься висвітлення таких історичних подій як весілля Альберта і Вікторії і початок будівництва залізниць на території королівства. Ед Кінг - глава відділу газет британської бібліотеки - заявив, що подібна колекція "ніколи раніше не існувала".
Архів знаходиться у вільному пошуку, але за доступ до самих сторінок стягується плата. Робоча команда витратила цілий рік в газетному читальному залі Британської бібліотеки в Коліндейле (Colindale) на півночі Лондона, оціфровивая по 8 тисяч сторінок в день. Планується відсканувати ще близько 40 млн. Сторінок в наступні десять років. Міністр культури Ед ВЕЙЗ (Ed Vaizey) охарактеризував архів як "дуже повний і надзвичайно захоплюючий ресурс". Він додав: "Я здійснив пошук за моєю власною виборчому округу Вантейдж (Wantage) і протягом секунди отримав 42 тисячі результатів - це ознака широти і різноманітності пропонованих матеріалів".