Вікенд в Казані: «Терем-квартет» і Олексій Брянцев

Незважаючи на попередження синоптиків про повернення зими в Татарстан, на вулиці знову весна, нехай і трохи морозно. Блакитне небо і сонце над головою не можуть не радувати казанців. Гарна погода - це відмінний привід зробити культпохід в музей або театр. Представляємо вашій увазі наш традиційний огляд культурних подій міста.
28 березня в виставковому залі «Манеж» музею-заповідника «Казанський Кремль» відбудеться фестиваль ігор та забав народів Поволжя. На виставці «Ніжних рук чарівне створіння» в ці вихідні можна буде не тільки познайомитися з творами декоративно-прикладного мистецтва від майстринь Татарстану, але і дізнатися більше про різноманітних народних іграх, взяти в них участь і перевірити себе на силу, спритність і кмітливість. Взяти участь у фестивалі буде цікаво і дорослим, і дітям. У програмі - майстер-клас з татарським традиційним музичним інструментам (мультиінструменталіст Дамір Габдрахманов), російські народні ігри та забави (ансамбль «Оберіг»), майстер-клас по татарському танцю від художнього керівника театру танцю «Сайдаш», народного артиста РТ Тагір Латіфулліна, удмуртські гри (фольклорний ансамбль «Суконна слобода»).
28 березня в Татарській державному академічному театрі ім.Г.Камала відбудеться концерт, присвячений весняного свята Науруз.
У святковому концерті візьмуть участь провідні колективи та виконавці Татарстану - Державний ансамбль пісні і танцю РТ, фольклорний ансамбль «Сорнай», ансамбль танцю «Казань», вокальний ансамбль «Айгуль», народний артист РТ Рустем Маліков, народна артистка РТ Гульзада Сафіулліна, Конвалія Субханкуловим та інші. Будуть представлені пісні і танці, що представляють культуру і фольклор тюркських народів, - татарські, узбецькі, турецькі, азербайджанські, казахські, киргизькі і ін. Концерт завершить композиція «Наш дім - Татарстан» ( «Туган жірем Татарстан») на музику А.Ключарева.

З 27 березня працює новий Центр міжкультурної комунікації «Галерея російського мистецтва». Також у виставковому центрі починає свою роботу унікальна молодіжна художня виставка «Краса Татарстану», організована спільно з відділенням Всеросійської творчої громадської організації «Союз художників Росії» в РТ при патронажі Міністерства культури РТ. Роботи, представлені на виставці, - зріз образів людей різних національностей, які проживають в республіці. Автори картин - молоді вихованці казанського філії Московського державного академічного художнього інституту імені В. І. Сурікова.

З 24 березня в музеї-заповіднику «Казанський Кремль», в центрі «Ермітаж-Казань», працює виставка «Андрій Бодров. Міські лінії ». У колекції його нової виставки представлено близько 100 робіт, виконаних в різних графічних техніках. Художник однаково вільно володіє технікою пастелі, монотипії, акватинта, але вважає за краще працювати «сухий голкою» - в техніці, що дає можливість виявити структурні контрасти штриха, підкреслити м'яку бархатисту фактуру зображення, обіграти ефекти чорного і білого не тільки в протиставленні, але використовуючи все багатство тональної гами. Вдало використовує Бодров і особливості техніки пастелі, домагаючись ефекту ніжною, «тане» фактури мальовничійповерхні листа. Ця виставка свого роду поетичне оповідання про те, що оточує нас щодня, щогодини, але часто залишається непоміченим.

28 березня в рамках фестивалю «Народні мелодії» на сцені Татарській державної філармонії ім.Г.Тукая виступить «Терем-квартет» з Санкт-Петербурга і Державний оркестр народних інструментів РТ. Це унікальний проект, ніколи в Казані ще не звучав. На одній сцені зустрінуться два високопрофесійних колективу - великий народний оркестр, один з кращих в Росії, і невеликий, але всесвітньо відомий ансамбль. Глядача чекає яскравий, наповнений гумором і віртуозністю, концерт-шоу.

29 березня на сцені КРК «Піраміда» виступить Олексій Брянцев, який представляє естрадний шансон. Спільна робота з вдовою Михайла Круга - Іриною Коло, принесла дуету величезну популярність. У 2007 році був випущений перший дуетний альбом «Привіт малюк». У 2010 році країна почула їх нові спільні пісні, що і послужила приводом для запису 2 дуетного альбому. У серпні 2012 року Олексій Брянцев випустив свій перший сольний альбом «Твій подих», в березні 2014 року, другий «Спасибі що є», такі пісні як «Ти найкрасивіша наречена», «Спасибі», «Я вип'ю, жінки, за вас », вже стали суперпопулярними у слухачів. У 2-годинною програмою, Олексій подарує глядачеві тільки живий звук і незвичайний позитив. Шанувальники почують улюблені хіти та зовсім нові пісні.

29 березня гурт «КняZz» представляє свій четвертий студійний альбом під назвою «Магія Каліостро» в Reborn Concert Hall. Група «КняZz» являє собою справжній творчий організм на чолі з Андрієм Князєвим, спрямований на створення оригінального музичного продукту і якісних концертних виступів.
Будучи творцем переважної більшості текстів і більшості хітів групи «Король і Шут», а також художником-оформлювачем альбомів і сценічних декорацій, Андрій здобув авторитет серед колег по цеху і став помітною фігурою у вітчизняному шоу-бізнесі не тільки як фронтмен найуспішнішого панк-колективу країни, але і як самобутній автор.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.