Дочка Льва Борисова зворушливо зізналася в любові чоловіку

14:20, 10.10.2016

Надія Борисова - дочка відомого актора Льва Борисова . Вона пішла по стопах легендарного батька. Правда, в Театральному інституті імені Бориса Щукіна, де навчався батько, провалилася. Але надійшла в ГИТИС на курс Володимира Андрєєва. Вперше вона вийшла заміж, будучи студенткою, за свого однокурсника. Шлюб тривав близько року. Розлучитися вирішила Надія. Вона стояла на своєму, навіть коли чоловік звернувся за допомогою до її батьків, щоб ті напоумив дочка.

Зі своїм другим чоловіком, актором Борисом Мироновим, Надія познайомилася в Театрі Єрмолової, куди її взяли на роботу після ГІТІСу. Він був на 13 років старшим за неї. Через пару місяців після знайомства Миронов просив у Льва Борисова руки його дочки. У Надії і Бориса незабаром народилася дочка. Дівчинку назвали Ксенією. Але якщо Надія всю себе присвятила вихованню дитини і була щаслива, то її чоловік, навпаки, все частіше впадав у відчай через відсутність роботи. Загалом, у відносинах стали виникати складнощі.

У цей період Надію запросила брати участь в антрепризному виставі «Темна кімната» з запрошеною зіркою Олексієм Кравченко. На той момент він був одружений. Для кожного з них, за словами Надії, розлучення стало драмою. З Борисом Мироновим після розставання актриса зберегла добрі стосунки. З Олексієм Кравченко , Який, до слова, старший за неї на десять років, вони разом ось уже десять років. Але весь цей час офіційно не реєстрували свої відносини. Закохані кілька разів намагалися узаконити свій роман в загсі. Але обставини були проти. Так, наприклад, одного разу вони прийшли до Палацу одружень, а він виявився закритий - неділя. У підсумку в кінці минулого року вони повінчалися в церкві . Спільних дітей у Кравченка і Борисової немає. Відносини Олексія і Надії тримаються тільки на любові.

«Найбільше щастя в житті - любити людину! Знати, що це твій чоловік, він посланий тобі Богом! З ним нічого не страшно! Не страшно старіти, дурнеть, помилятися, спотикатися, летіти, дорослішати, зростати, зустрічати все на своєму шляху і знати, що поруч йде ТВІЙ чоловік, який в будь-який небезпечний момент підкине тебе в небо і врятує! Врятує завжди, назавжди і від всього! А ти, будеш висіти над землею і дивитися, як ВІН б'ється за тебе і розчищає місце для вас двох, а потім витягне свої руки і зловить тебе, поставить на ноги, погладить по голові, і подивиться в тебе, і побачить тебе, і просто буде любити тебе ... У жовтні, сьогодні, народився мій Чоловік, Чоловік, Батько, Людина, Партнер - моє ВСЕ! Бережи Господь Тебе і Многая Літа! Хай буде так! »- написала зворушливе визнання чоловікові в його день народження Надія Борисова.

Олексій Кравченко і Надія Борисова Олексій Кравченко і Надія Борисова