«Купчиха за чаєм» і «Дівчинка з персиками»: учасники «Московського довголіття» відтворять відомі картини

1. Образотворче мистецтво в 12 парках
  2. Навчися малювати: курси для старшого покоління

У столичних парках для учасників проекту «Московське довголіття» відкривається сезон пленерів. Він пройде з 11 по 24 серпня в 12 зелених зонах. Представники старшого покоління відтворять знамениті картини, а також напишуть свої. Любителям допомагатимуть професійні педагоги на чолі з народним художником Росії Олександром Рукавишникова.

Образотворче мистецтво в 12 парках

Сезон стартує в парку «Сокольники» . Тут 11 серпня з 10:00 до 13:00 відбудеться пленер «За мотивами російського живопису». Гостям покажуть невеликий костюмований спектакль, потім актори в костюмах XIX-XX століть відтворять сюжет картини «Купчиха за чаєм» Бориса Кустодієва, а учасники проекту намагатимуться написати її.

В цей же день в «Кузьмінках» з 16:00 до 19:00 пройде пленер «Імпресіонізм. Багатство вражень ». Його учасники напишуть пейзаж пастеллю.

12 серпня пленери відбудуться в ліанозовської і Ізмайловському парках , 15 серпня - в Бабушкінському парку і парку «Північне Тушино» , 16 серпня - в Таганському парку і в «Філях» . 21 серпня заняття пройдуть в Перовском парку і садибі Воронцове 23 серпня - в «Червоної Пресні» і в парку Дружби.

Учасники «Московського довголіття» відтворять картини «Дівчинка з персиками» Валентина Сєрова та знамениті радянські плакати, присвячені спорту та здорового способу життя. Але найцікавіше ще попереду. Пленер «Італійське відродження» - це унікальна можливість не тільки створити твір мистецтва, а й поспілкуватися з міні-конячками.

Закриття сезону московських пленерів відбудеться 24 серпня з 14:00 до 17:00 в музеї-заповіднику «Царицино» . Всіх художників чекають призи, а головним подарунком буде можливість безкоштовно відвідувати заняття в арт-школі Олександра Рукавишникова, яка нещодавно приєдналася до проекту «Московське довголіття».

Навчися малювати: курси для старшого покоління

Тут люди старшого віку можуть навчитися основам живопису, малюнка й історії мистецтв. Всіх бажаючих чекають кожні понеділок, вівторок, четвер і п'ятницю з 11:00 до 13:00.

Відвідувати курси в арт-школі можуть учасники проекту з будь-якого округу, але потрібно попередньо записатися в територіальному центрі соціального обслуговування ЦАО . Більш детально про проект можна дізнатися за телефоном: +7 (917) 535-40-01 .

На пленерах і заходах проекту в парках можна записатися і на інші заняття «Московського довголіття» - проекту Мера Москви для городян старшого віку, які бажають реалізувати себе. Цієї весни створена мережа гуртків і секцій за різними напрямками - від танців і співу до курсів домоводства і комп'ютерної грамотності. записатися в цікаву секцію поруч з будинком можна в будь-якому центрі соціального обслуговування або під час відкритих уроків у парках, надавши необхідні відомості (номер і серію паспорта, СНІЛС, соціальну карту москвича). Всі заняття проводять безкоштовно.