Стали відомі лауреати призу мера за кращий образ Москви в кіно

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: портал Москва 24 / Антон Велікжаніна   Фільм Великий режисера Валерія Тодоровського отримав головний приз мера столиці За створення образу Москви в кіномистецтві, повідомив керівник департаменту культури міста Олександр Кибовська

Фото: портал Москва 24 / Антон Велікжаніна

Фільм "Великий" режисера Валерія Тодоровського отримав головний приз мера столиці "За створення образу Москви в кіномистецтві", повідомив керівник департаменту культури міста Олександр Кибовська.

"Думка кінокомісії збіглося з думкою москвичів", - цитує главу відомства Агентство "Москва" .

Друге місце зайняв фільм "Тяжіння" Федора Бондарчука, а третє дісталося картині "Дід Мороз. Битва Магів" Олександра Войтинського. Всі переможці отримають грошове заохочення. Кошти підуть на зйомку фільмів з образом столиці, зазначив КИБОВСКИЙ.

Вперше нагороду вручали в 2017 році. Кращою стала Анна Мелікян з картиною "Про любов". "Приз створений для того, щоб відзначити тих кінематографістів, які сьогодні знімають наше сучасне кіно про Москву. Перший приз це 50 мільйонів рублів, другий - 30 мільйонів рублів, і третій - 20 мільйонів рублів", - розповів глава департаменту.

У шорт-листі конкурсу були 10 номінантів, включаючи "Нелюбов" Андрія Звягінцева, "Селфі" Миколи Хомерікі і комедійний альманах "Про любов. Тільки для дорослих".

Нагороди 2018 року вручили в рамках акції "Ніч в кіно", яка стартувала в столиці 25 серпня. Головним майданчиком став парк "Зарядье". Всього заплановано показ 330 фільмів по всьому місту.

Поділитися в соціальних мережах: