Наталя Бондарчук соромиться молодого чоловіка

1. Олімпійська будівництво

У Сочі Олександр Леньків цілий тиждень орав, як віл

За кілька днів до початку кінофестивалю «Золота рибка» на організаторів навалилися серйозні проблеми. Приймаюча сторона в Анапі викотила такий нереальний рахунок за харчування та проживання гостей, що президент форуму - актриса і режисер Наталія Бондарчук - вирішила екстрено шукати інший майданчик. І знайшла! Так що 16-й фест, на якому за традицією змагалися кращі мультики усього світу, пройшов в Сочі.

- Я їжджу на «Золоту рибку» з самого початку протягом 16 років, - розповів «Експрес газеті» член журі, актор Олександр Леньков. - Цього разу на частку організаторів випали неабиякі випробування. Їх підставили, але Наташа Бондарчук швидко змогла все залагодити. Правда, пансіонат в Сочі, де ми оселилися, виявився в ізоляції. Поруч не було піонерських таборів, як спочатку планувалося. Адже головні глядачі мультфільмів - діти.

Багато учасників фестивалю привезли в Сочі своїх нащадків, нехай і дорослих. Сам Леньків приїхав з дочкою.

БОНДАРЧУК приймала сонячні ванни ...

- Я як член журі мав право запросити з собою одну людину, - каже актор, - ось і взяв Катю. Вона - художник-графік. Сама вже давно мама - 16 років тому подарувала мені онука Філіпа. Катерині було цікаво подивитися на фестиваль з боку. Вона побачила, що я, на відміну від багатьох колег, які приїхали сюди засмагати і купатися, орав, як віл. За тиждень в море жодного разу навіть не встиг зануритися.

... поки чоловік Ігор чекав її в Москві (фото kino-teatr.ru )

Олімпійська будівництво

Президент «Золотої рибки» Наталія Бондарчук теж захопила з собою в Сочі дочку. Машу вона народила в 1987 році від актора Миколи Бурляева. Дівчина виросла і пішла по стопах батьків - працює в театрі, знімається в кіно. Кажуть, у Марії чудові стосунки з нинішнім маминим чоловіком - Ігорем Дністрянського. Наталія Сергіївна довго приховувала від широкої публіки, що багато років тому зареєструвала шлюб з маловідомим, але талановитим артистом з Києва, який виявився на 14 років її молодше. І тільки в минулому році відкрила карти, детально розповівши про своє таємному шлюбі в мемуарах «Єдині дні». Втім, виходити разом з Ігорем в світло Бондарчук і зараз не поспішає. Злі язики стверджують, що з роками стала сильнішою помітна їх різниця у віці, ось Наталя Сергіївна і ніяковіє.

А ось актриса Ольга Хохлова (глядачі знають її по головній ролі в серіалі «Кулагін і партнери», а так само за образом мами Веніка в «Татусеві дочках») чоловіком Славою дуже пишається. І при будь-якому зручному випадку підкреслює, що він у неї банківський працівник. Пара приїхала на південь без дочок: дівчата вирішили відпочити в більш комфортних умовах.

- Ох, - зітхає Хохлова, - нинішній Сочі мене, чесно кажучи, збентежив. Тут ні на хвилину - ні вдень, ні вночі - не припиняється олімпійська будівництво. Зараз це місто для людей з міцними нервами. Але ми з чоловіком на цьому не зациклювалися - дивилися прекрасне кіно і нудьгували по нашим дівчаткам. Олеся - вже студентка інституту іноземних мов, а Софія - ще вчиться в десятому класі театральної школи. Може, по моїх стопах піде.

Гідну продолжательницу своєї династії ростить і інша учасниця фестивалю - Катерина Куклачова. Дочка знаменитого клоуна і дресирувальника кішок приїхала на мультсмотр з чоловіком Юрою і п'ятирічної донькою Настею. Сама Катя працює у тата в театрі головним художником.

Микола Бурляєв радий, що дочка Маша стала актрисою

- Я вперше приїхала сюди і відразу отримала запрошення в журі, - посміхалася Куклачова. - Покази проводили в кінотеатрі під відкритим небом, тому всі чекали заходу сонця. Вдень же з сім'єю поплескались в море. Але як курорт Сочі я б не стала нікому рекомендувати, там не дуже чиста вода.

- Зате нас возили на розкішні екскурсії, - побачив свої плюси життєрадісний артист Евклід Кюрдзідіс. - Наприклад, мені запам'яталося приголомшливе ралі по гірських річках на військових відкритих вантажівках. Мчиш на величезній швидкості прямо по воді: тут тобі і ями, і природні трампліни. Вода б'є в обличчя!

Евклід Кюрдзідіс морю надавав перевагу басейн

Кюрдзідіс привіз з собою хлопчика-підлітка. Шанувальниці засмутилися, подумавши, що у їх неодруженого кумира раптом виявився позашлюбна дитина, про який раніше ніхто не знав. Евклід не поспішав руйнувати здогади фанаток і тільки напускав туману, нахвалюючи свого «сина»:

- Віктору всього 12, а він, подивіться, поводиться, як дорослий, - посміхався актор. - Прекрасно грає на фортепіано, а ще займається боксом - чоловік повинен вміти захищатися і захищати близьких.

І тільки під завісу «Золотої рибки» Кюрдзідіс зізнався, що Вітя - його племінник, який мріє з часом, як і зоряний дядько, зніматися в кіно. Ось і їздить з Евклід по фестивалях, набирається, так би мовити, досвіду.

Катерина Куклачова з донькою Настею та чоловіком Юрієм

Олександр Льонька з працею викроював час, щоб погуляти з Катею