Великий театр почав проводити екскурсії

1. Програма-максимум: Реконструкція Великого театру

Три рази в тиждень Великий театр влаштовує екскурсії по відреставрованому будинку. Подивитися на нові зали можна по понеділках, середах і п'ятницях. Правда, задоволення це не з дешевих: ціна звичайного квитка - 500 рублів, для пільговиків, студентів і школярів - 250. Для ветеранських організацій та дитячих будинків кожного першого понеділка місяця екскурсії по театру проводять безкоштовно.

Як розповіла « РИАН »Директор музею Великого театру Лідія Харіна, кожна екскурсія буде унікальною: відвідувачі зможуть потрапити на закриті репетиції і монтаж декорацій до вистав. Екскурсанти відвідають Великий і Малий імператорські зали, де зазвичай проходять виставки, а також другий ярус, головну ложу і підземний Бетховенський зал-трансформер.

На даний момент в театрі проходить дві виставки: «Історія театру в його кращих спектаклях 1950-2011 років», присвячена театру Ла Скала, і виставка історичних флаконів духів модного будинку Guerlain.

Великий театр після багаторічної реконструкції відкрився урочистим гала-концертом 28 жовтня. Площа театру збільшилася до 80 тисяч квадратних метрів, а сама будівля стало шестиповерховим. Були відновлені всі інтер'єри XIX століття, включаючи розпису Білого фойє, люстри і вензелі Круглого залу і Імператорського фойє. На підземному поверсі побудували велику сцену-трансформер з унікальною акустикою, яку будуть використовувати не тільки для концертів, а й в якості звукозаписної студії.

Три рази в тиждень Великий театр влаштовує екскурсії по відреставрованому будинку Програма-максимум: Реконструкція Великого театру
Студія Артемія Лебедєва створила фірмовий стиль Великого театру
У Москві проходить виставка «Десять днів до»