NEWSru.com :: Московський театр "Ленком" 9 вересня відкриває ювілейний 80-й сезон

Відомий столичний театр "Ленком" у неділю, 9 вересня, відкриває ювілейний, 80-й за рахунком, сезон

Відомий столичний театр "Ленком" в неділю, 9 вересня, відкриває ювілейний, 80-й за рахунком, сезон.

Як повідомлялося раніше, тяжко хворий провідний артист театру Олександр Абдулов , Але, як зазначив художній керівник "Ленкому" Марк Захаров, проте сезон відкриється в термін.

"У нас неординарна, надзвичайна ситуація, - сказав в інтерв'ю ІТАР-ТАСС Марк Захаров. - Важко хворий наш провідний артист Олександр Абдулов, який знаходиться зараз в клініці в Ізраїлі". "Ця обставина наклало тривожний відбиток на наші справи, але тим не менше ми обов'язково повинні зібратися в найближчу неділю", - додав Марк Анатолійович.

За словами художнього керівника, подарунком до 80-річчя "Ленкому" стане гоголівська "Одруження". У виставі зайнято дев'ять народних артистів, в тому числі - Леонід Бронєвой, Олег Янковський, Олександр Збруєв, Інна Чурикова, Олександра Захарова. "Ми вже зіграли" Одруження "на публіці - це було в кінці минулого сезону в Самарі", - уточнив постановник вистави, зазначивши, що пройшла "Одруження" з величезним успіхом.

"Тепер нам належить показати спектакль у Москві. Цю прем'єру ми присвячуємо нашому ювілею, і вона повинна бути святом", - сказав Захаров.

Художній керівник театру також назвав ще дві роботи, які "Ленком" планує випустити в новому сезоні. Це - спектакль за книгою Віктора Єрофєєва "Російська красуня", який поставить молодий режисер Андрій Жолдак.

"Крім того, продовжиться наша співпраця з відомим болгарським режисером Олександром Морфовим, в постановці якого у нас йде" Політ над гніздом зозулі ", - нагадав Захаров, додавши, що на цей раз режисер має намір звернутися до знаменитій п'єсі Дюрренматта" Візит старої дами ".

У найближчу неділю в "Ленкомі" відбудеться традиційний після річної перерви збір трупи, а ввечері відбудеться вистава "Блазень Балакірєв".