На всій території дитячої лікарні імені Філатова з'явиться Wi-Fi

Фото: m24.ru/Юлия Іванко

Безкоштовний Wi-Fi з'явиться на всій території міської дитячої клінічної лікарні імені Філатова. Про це в інтерв'ю m24.ru розповіла головний лікар лікарні, головний позаштатний неонатолог департаменту охорони здоров'я Антоніна Чубарова.

За її словами, такий проект є, і в лікарні чекають його реалізації. "Департамент інформаційних технологій обіцяв, що повністю накриє територію лікарні Wi-Fi, як це зроблено в ряді парків", - сказала Чубарова. Сьогодні в лікарні бездротовий інтернет є в палатах для підлітків.

Співрозмовниця m24.ru додала, що до 175-річчя дитячої Филатовской лікарні, яке медустанову відзначить в грудні цього року, з'явиться музей - кабінет лікаря початку XX століття.

"У нас є план зробити музей - відтворити обстановку кабінету лікаря початку XX століття, з медичними предметами, щоб студенти могли бачити, як розвивалася педіатрія", - розповіла головний лікар.

Посилання по темі

Щоб зробити перебування дітей в стаціонарі для дітей комфортніше, керівництво лікарні проводить для них різні свята. В цьому році, наприклад, буде організовано захід спільно з Московським зоопарком. Дітям покажуть невелике уявлення і вручать подарунки. Зазвичай, в лікарню приїжджають артисти і влаштовують в залі вистави для дітей.

У Москві безкоштовна мережа Wi-Fi розвивається буквально семимильними кроками: крім наземного громадського транспорту, метрополітену та приміських електричок , Єдину бездротову мережу планують розширити до ТТК і МКАД в 2017 році. Зараз в межах Садового кільця працюють 1,1 тисячі точок доступу безкоштовної вуличної мережі. Нові точки встановлюватимуть у парках і місцях найбільшого скупчення людей. Крім того, в єдину мережу міського Wi-Fi може увійти також і водний транспорт .

Микита Щуренко , Світлана Казанцева

сюжет: Столичне охорону здоров'я: зміни та нововведення