Історія світобудови жінки: Ляйсан Утяшева представить в Пермі своє шоу Bolero

У постановці художня гімнастика постане не як спорт вищих досягнень, а перетне ту тонку хореографічну грань між жіночністю і сексуальністю.

Театрально-танцювальний спектакль Bolero від прославленої спортсменки, неодноразової переможниці російських і міжнародних змагань з художньої гімнастики, а також спортивного коментатора і телеведучої Ляйсан Утяшева висловлює емоції зухвалим мовою тіла.
Bolero by Liasan Utiasheva - це історія світобудови жінки, «богині», чия сила не порівнянна з іншими, адже її секрет - в мудрості і слабкості. Вона буде змушена прийняти виклик і вступити в сутичку. Але чи вдасться їй вийти з неї переможцем і стати щасливою, навіть втративши все? Сама Ляйсан Утяшева визнається, що це історія її та її чоловіка - артиста Павла Волі.
Вперше авторські елементи стилю Vogue New Way, high heel, модерну і елементи гімнастика витончено переплетуться в одному танці. Під оригінальну музику Райана Оттера, спеціально створену для проекту, раніше несумісні стилі стануть єдиним цілим, а фантазії - реальністю. Хореографами-постановниками стали Катя Решетникова і Ігор Рудник.
У постановці беруть участь зірки шоу «Танці на ТНТ»: Максим Нестерович, Антон Пануфнік, Іван Можайкіна, Олег Клевакіна, Айхан Шінжін, Світлана Камбур, Уляна Пилаєва, Микита Ансимов. Спеціально для Bolero продуманий кожен образ героя, зухвалість і сміливість нарядів руйнують стереотипи.