ДМИТРО МАРУТКІН - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ПЕРШОСТІ РОСІЇ З БОКСУ (всі бої відео)

17 квітня під Владикавказі завершилася першість Росії з боксу серед юнаків 15-16 років 17 квітня під Владикавказі завершилася першість Росії з боксу серед юнаків 15-16 років. У турнірі взяли участь понад 300 спортсменів з різних регіонів країни.

За медалі вищого ґатунку у ваговій категорії до 80 кг боролися 20 спортсменів. Серед них - переможець спартакіади Росії, фіналіст Євразійських ігор, дворазовий чемпіон Європи брянец Дмитро Маруткін.

З 2011 року Дмитро є членом збірної Росії з боксу. При своєму невисокому зрості 172 см перевершує на рингу своїх супротивників з багатьох фізичних якостей, володіючи високопрофесійним «мистецтвом захисту» і сильним нокаутуючим ударом одночасно з обох рук. У свої 15 років провів 129 боїв з когторих 115 виграв, в основному на увазі явну перевагу. Виступав на 10 міжнародних зустрічах, в 8 став переможцем.

Вихованець майстра спорту СРСР В'ячеслава Кириченко провів на рингу у Владикавказі чотири бої. Він досить впевнено переміг свого суперника з Дагестану в початковій стадії турніру, а потім виграв у опонентів з Кемеровської і Московської областей.

У фінальному поєдинку Дмитро взяв верх над представником алтайської школи боксу Володимиром Узуняном. В результаті юний брянец став переможцем першості Росії з боксу.