Пішов з життя актор Бєлгородської драми Ігор Нарожний

«Веселун і балагур, він піднімав всім настрій, щедро ділився радісним і азартним поглядом на життя і дуже рідко скаржився на здоров'я. Він був дуже талановитим - актором, композитором, поетом, вокалістом і навіть кулінаром. Ніхто краще за нього не грав комедію, глядачі йшли в театр «на Нарожна». Жоден капусник не обходився без нього. Він любив цей жанр, розумів його, сам писав тексти для номерів », - пише Наталія Почерніна, начальник відділу зі зв'язків з громадськістю БГАДТ імені М. С. Щепкіна.

У 1993-му він закінчив режисерський факультет Орловського філії Московського інституту культури і потрапив в трупу Бєлгородської драми, остаточно знайшовши себе в акторському мистецтві. Аркадій Щасливців ( «Ліс» народного артиста Росії Бориса Морозова), Сусід ( «Дуже проста історія» Ігоря Ткачова), Вакула без суду ( «На велелюдному місці» заслуженого діяча мистецтв Росія Юрія Іоффе), г-н Журден ( «Міщанин у дворянстві» заслуженого артиста Росії Валентина Варецького), Тюремник ( «Забути Герострата!» Юрія Іоффе), Едуард Микитович Непочатий ( «Як боги» Ігоря Ткачова) ... - на Щепкинское сцені Нарожний зіграв більше 30 ролей. Він мав особистий погляд на кожного зі своїх героїв, глибоко проникав у його психологію, привласнював все, що того притаманне. Оживляв свого персонажа для сценічного існування, насичуючи найдрібнішими нюансами смислів і емоцій. Епізод Ігор Володимирович робив так, що інколи ставав центральним для глядацької уваги героєм дії. І всякий раз будив в публіці не просто інтерес, але любов. Так, він був по-справжньому улюбленою і народом, і театральної пресою.

Наталя КУТКОВАЯ, журналіст «Бєлгородської правди», відзначала, що Нарожний завжди радував «соковитою, з гумором грою» і «навіть найризикованіші моменти проходив без тіні вульгарності, дуже смішно». Комічним мистецтвом Нарожний володів досконало.

Московський театральний критик Наталя Старосельская високо оцінила образ Вукола без суду, втілений Ігорем Володимировичем, назвавши його виконання блискучим.

Іскрометний, винахідливість, характерність Нарожна завжди виділяла Наталія Почерніна, працюючи театральним оглядачем газети «Зміна».

«Ігор Нарожний, який виконує у виставі Сусіда, заслуговує виключно захопленого тону ... Стежити за роботою І. Нарожна потрібно не відриваючи очей ні на секунду, щоб, не дай бог, не пропустити жодного мімічного руху, повороту голови, жесту. Глядачеві варто звернутися в слух, щоб почути і відчути інтонаційні вершини і глибини виконання. Настільки виразно, проникливо, потужно і достовірно розповідає артист часом комічну, часом трагічну пронизливо російську долю свого героя », - писала вона в рецензії на спектакль« Дуже проста історія ».

Видавничий дім «Світ Білогір'я» висловлює співчуття близьким Ігоря Володимировича і колективу театру. Час прощання з артистом повідомлять додатково на сайті БГАДТ імені М. С. Щепкіна.